WTC, 11.09 i Francesco Cossiga

Dezinformacja niszczy wszystko łącznie z prawdą. Popatrz, sprawa ataków na WTC (11.09), została wyjaśniona w 2007 roku, przez byłego prezydenta Włoch, Francesco Cossigę ( zm. 17 sierpnia 2010 r), o czym piszemy, od 2008 roku. 

Tu nie ma żadnej tajemnicy, tajemnice tworzą legendy stworzone przez media, polityków, księży i dezinformatorów. 

30 listopad 2007 roku, w Corierre dela Sera, czytamy : 

” W siedzibie włoskiego wywiadu na Palazzo Chigi, stwierdzono, że autentyczność taśm z Osamą Bin Ladenem, można podważyć przez sam fakt przyznania się Bin Ladena do zamachów, podczas gdy wszystkie europejskie rządy i służby specjalne doskonale wiedziały, że zamach został zaplanowany i wykonany przez CIA i Mossad, z pomocą syjonistów, aby oczernić kraje arabskie i przekonać zachodnie społeczeństwo i kraje europejskie do interwencji w Iraku i Afganistanie… 

Berlusconi wie, że wkraczamy w nowy okres, w którym na siłę będzie się blokowało przepływ wiadomości … Doprowadzi to prawdziwej tyrani w Europie i Ameryce…”

W innym wywiadzie dla Corierre dela Sera, czytamy :

” Wystąpienie Osamy Bin Ladena, jest montażem różnych materiałów video, dostarczonych do studia Al Jazeera.

Z tego, co mi powiedziano, jutro lub pojutrze (30.11.2007), będę miał dowody wielkiego przekrętu, z którego wynika, że przesłanie Osama Bin Laden, lidera potężnej Al-Kaidy, do byłego premiera Silvio Berlusconiego, było niczym więcej niż video-montażem dokonany w studiach Mediaset w Mediolanie i dostarczonym do telewizji Al Jazeera.

Ta swoista pułapka, została wytworzona tylko po to, aby utworzyć falę solidarności narodu z Berlusconim. Dzieje się to w sytuacji gdy dziennikarze Rai i Mediaset robią wszystko, aby wytworzyć alternatywną rzeczywistość. 

Brak autentyczności filmu, świadczy o tym, że Osama Bin Laden, nie jest autorem zamachu na bliźniacze wieże WTC … ”

30 listopada 2007 r.

Widać, że ta informacja, tak jak wiele innych publikowanych przez ligę świata, nie dotarła do mediów mainstreamowych, w internecie, dezinformacja posunęła się do zmienienia treści wywiadu lub do całkowitej dezinformacji, prowadzącej do absurdu.

Prawdziwi terroryści, czyli rządy narodowe ,przejęły już władze nad zmanipulowanymi narodami w Ameryce, Europie i Chinach.  

Palestyńczycy, nie mają sił, aby bronić dobrego imienia Żydów, Lechici stali się wierzącymi w medialne, religijne i rządowe kłamstwo – Polakami, dającym wchodzić sobie na głowę hierarchicznej sitwie …  

Dydymus (2010 r)

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/podziekowanie-grupy-bilderberga-i.html

Reklamy