Kontrola społeczna 

Monitoring miejski, kamery w autobusach, komputerach, telefonach …, nadzór władzy nad narodem. 

Mądry naród poprzez samostanowienie, kontroluje podlegająca mu władze. 

( Co wy kontrolujecie.?! Nie macie nawet kontroli nad własnymi domami, czy odchodami … 

Jeśli za własność, musisz płacić oznacza to oszustwo, polegające na zmianie nazwy tytularnej. Zgodnie z regułami własności, na swoim gruncie możesz zrobić wszystko, łącznie z założenie własnego, wolnego państwo … Czy uda ci to zrobić … ?! 

Więc przestań być śmieszny, przestań mówić o wolności i ustroju, którego nie ma, jest tylko dyktatura wynajętej przez zachodnie banki władzy nad narodem. )

Kamery powinny być w każdym biurze, urzędzie, komisariacie …, powinniśmy mieć wgląd w rozkład dnia, każdego z bezproduktywnych obiboków pracujących na koszt społeczny.  

Jeśli administracja i funkcjonariusze publiczni, nie znają funkcji samoograniczenia, samo-stanowiące społeczeństwo, musi dopilnować porządku społecznego, aby nie dochodziło do korupcji, łapówkarstwa i wykorzystywania czasu służbowego do rekreacyjnych zajęć kulinarnych…

Zaufanie społeczne, to głupota, jeśli jedni żyją na koszt drugich, i mogą żyć coraz lepiej, piętnując wystraszonych obywateli. 

W zeszłym tygodniu, podpięliśmy wszystkie kamery i urządzenia posiadające kamery w poznańskich urzędach do jednego serwera, zbieranie danych, będzie skutkowało wylewem procesów. Jak urzędnik obywatelowi, tak obywatel urzędnikowi.

Dlaczego prostytutki państwa, mają żyć ponad stan na koszt bezrobotny, emerytów, rencistów, samotnych rodziców, robotników sezonowych, uczciwie pracujących ludzi …. ?!

Trzeba odzyskać kontrole nad upadającym państwem, aby potem móc stworzyć rząd kontraktowy i senat społeczny oraz idee prawa społecznego. 

Wywłaszczająca was, kontrolują wasze posesje, domy, obkładają was podatkami, a wy pokornie ulegacie zorganizowanej grupie przestępczej, okradający was w biały dzień, za pomocą nic nie wartych listów i nakazów. !!!

Paranoja podszyta strachem, niszczy waszą wolność, niezależność i prawa.

Chcecie do końca utracić honor i szacunek wobec siebie, aby bać się analfabetów, udających waszych panów. ?!

Ustrój, religia i prawo, tworzone przez hierarchie, to politycznie poprawny rozbój na narodzie. 

Uważacie, że iluzja tytularna, ma prawo bytu, że władze interesuje twój los, to znaczy, że choroba psychiczna odebrała ci możliwość racjonalnego i logicznego myślenia – przez strach.  

Dydymus

Reklamy