Macierewicz i inni psychopaci

Honor, Bóg, Ojczyzna, to Panie Macierewicz, nie slogan za pomocą, którego władza pcha idiotów do wojny, a społeczeństwo do biedy, ale wartości obce psychopatom, szpiegom, dewiantom i degeneratom, tworzącym z sztucznej tradycji, nic nie znaczące formułki, mające służyć elitom, do ubrania ich w idee służby dla narodu.

Kreujecie wojny, kryzysy i konflikty, aby zdobywać dobra naturalne i przekształcać systemy w kolejne tezy i antytezy form władzy nad niewolnikami. 

Tworzycie religie, aby kontrolować dusze i ludzki strach. Kreujecie miejskie przedsiębiorstwa przemysłowe, aby ludzie nie produkując nic prawdziwego, przebywali w jednym łatwym do kontroli miejscu, w obozie swoich urodzin i swojej śmierci.

Kontrolujecie dokumenty, media, leki oraz technologie, aby kontrolować życie swoich niewolników. Psychopaci kreują miarą swoich przestępstw, obraz potencjalnych przestępstw narodu, mogącego odebrać wam władze. Odbieracie ludziom prawa i tworzycie licencje, aby każdy płacił za prawo do życia w iluzji. 

Zabić was, to mało, zabić wasze rodziny, to mało … Rozgromić was, to mało, już niebawem każdy polski obywatel, będzie ukrytym snajperem, szykującym się na atak, przeciw fałszywym władzom, urzędnikom, księżom i cwaniakom…

Honorem, nazywacie idee narażenia własnego narodu na sztuczne konflikty i wojny rytualne, idea Boga, jest dla was użyteczną ideą sprawowania władzy elit nad szukającym wartości narodem, a ojczyzna, jest dla was firmą, miejscem przestępstw i rabunków, dokonywanych na narodzie i bogactwach naturalnych.

Bronicie swoich posad, lipnych tytułów i nieistniejącej tradycji, przekształcając morderstwa swoich rodziców w legendy, aby wytłumaczyć własne ludobójstwo skierowane w stronę wystraszonego społeczeństwa poddawanego torturom psychicznym i represjom przez chorych psychicznie dewiantów, bo tym są elity, niebezpiecznymi psychopatami, wpychającymi zdrowych ludzi do swoich mrocznych, chorych fantazji i szpitali psychiatrycznych …

Nie ma prawdziwych wojen, bo to wy je tworzycie i wywołujecie, nie ma terroru, są tylko zamachy fałszywej flagi, nie ma chorób, jest zatrute jedzenie, woda, leki i powietrze, nie ma prawdy systemów, jest tylko kłamstwo psychopatów, dążących do depopulacji … 

Śmierć elitom, śmierć rzeźnikom, śmierć ustrojom, śmierć religii, śmierć wszystkim wam, tworzącym chorą iluzje dnia codziennego …  

Według waszych zasad, sprawiedliwość nie istnieje, większość z nas przejdzie do historii jako zapisek statystyki, a wy, nie bojąc się stworzonego dla nas prawa, przejdziecie do historii jako ci, którzy tworzyli terror i przelewali krew niewinnych ofiar, złożonych dobrowolnie na ołtarzy ofiarnym, oto wasz kult śmierci Saturna. 

Zabójstwo bezpośrednie lub pośrednie powoduje psychozę i opętanie krwią, i tym są elity, tym jest grupa A-bra/h/m i Rusa, grupy wygnanych słowiańskich zdrajców i psychopatów.

Wasza spuścizna, to spuścizna psychopatów, szerzących starożytny kult, będący jedyną formą religii i wymuszoną formą władzy, człowieka nad człowiekiem, a imię tej władzy : strach.  

Wirus okultyzmu dąży do śmierci, i śmierć go pochłonie, tajne bractwa pragną zabijać, ponieważ tzw. nadludzie – zwykli psychopaci, spełniają się w roli łowców, zabijających zwykłych ludzi. Wy wymyślacie reguły, a my odwracamy ich znaczenie, łowca stanie się ofiarom, obiecujemy wam to …   

Znamy te wasze psychodeliczne uśmiechy przy sekretnym podawaniu dłoni, te słowa opisujące nieistniejące demokratyczne, socjalistyczne wartości, dążące do wojny i kryzysu. 

Świat będzie wolny od tej przerażającej ciemności psychopatycznej hierarchii. Tak kończy się zawsze wyścig elit do władzy totalitarnej, ale tym razem nie pozwolimy wam się pozbierać, odbudować i odrodzić.  

Psychopaci zabijają niewinnych ludzi, a my zabijemy was … ,biorąc na sobie ciężar grzechu, dla dobra społecznego, dla idei samostanowienia, kładącej kresy idei hierarchii i elit. 

Dydymus 

Liga Świata

( Kopia listu do Ministra Obrony Narodowej Państwa Handlowego. Zmieniając nazwiska, możecie wysłać ten list do każdego polityka, księdza, bankiera, biznesmena …)

( Regulamin stron Ligi Świata : http://ligaziemi.blogspot.com/2016/07/liga-swiata-wewnetrzny-regulamin.html )