Inwalidą jest ten, kto …

Inwalidą, nie jest ten kto ma uszkodzone kończyny, czy narządy, ale ten, kto mając wszystko sprawne oprócz zgwałconej psychiki, poprzez strach, głupotę, wyparcie i ignorancję, pozwala komuś, za siebie, myśleć i decydować. 

Elitarni właściciele chorych psychicznie ludzi, tworzą iluzje oraz utopie wolnego świata, ograniczającą wolność psychiczną i fizyczną więźnia, grającego wyimaginowaną role wolnego człowieka …

Strach i ignorancja, to najgorsze formy inwalidztwa duchowego, rodzącego się w matni strachu i głupoty.  

Dzieje się tak, ponieważ nauka obłudy zastąpiła mądrość i logikę. Jeśli lekarz nie leczy, lecz tuszuje uzależniającymi lekami to co zrobił rząd, mamy do czynienia z mafią, zabijającą mądrych, zdrowych i dobrych ludzi, promując patologię durniów, marionetek i imbecyli.  

Nazywacie dzieci i dorosłych, chorymi, istotami opóźnionym w rozwoju, tylko po to, aby wmówić sobie, że z wami jest wszystko w porządku. 

Strach rodzi liczne choroby psychiczne, wierzycie w religie, język ewangelii, ustroje, okultyzm, mesjaszy, przywódców, fanatyzm i idee poprawności politycznej.

Ale to oni, a nie wy, nie widzą podziałów hierarchicznych i nie wierzą w coś, czego nie ma, bo jest zakazane przez idee równości i wolności społecznej, a rzeczą tą jest władza, chorych psychicznie psychopatów, nad chorymi psychicznie obywatelami.

Dydymus

( Po ataku psychotronicznym symulującym wylew krwi do mózgu. )

http://ligaziemi.blogspot.com/2016/03/manipulacja-procesem-nauki.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/05/koo-zamkniete.html

http://samostanowienie.blogspot.com/2016/07/wiedza-edukacja-autorytatywna.html