Kłamstwo kobiecego doświadczenia seksualnego

Kobiece doświadczenie, czyli trochę prawdy o „samotnych” kobietach i fałszywej wolności opartej na popędach i nałogach.

Kobietom w świecie iluzji zbyt dużo się po prostu wydaje. Jedną z takich rzeczy, jest wyolbrzymienie istoty doświadczenia seksualnego, przy jednoczesnym pogwałceniu zasad podstaw kobiecej natury, zaklętej w słowach niewinność i dziewictwo.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/10/kamstwo-sentencji-my-zyjemy.html

Kobiecie, bezczelnie wmawia się od najmłodszych lat przez media, edukacje, prasę i zdemoralizowaną grupę rówieśniczą, że niewinność i dziewictwo jest balastem ciążącym im w drodze do „wolności”, trzeba się prostytuować, bo wszyscy i tak, to robią …

Kobiety, w drodze do „wolności” „wyborczej” i „edukacyjnej”, zaczęły wierzyć w siłę pieniądza i autorytetu, nie wiedząc, że autorytet jest dołączany w pakiecie razem ze świadectwem i dyplomem, będącym odpowiednikiem rządowej licencji posłuszeństwa wobec władzy kupującej sobie lojalność kast uprzywilejowanych. 

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/07/tajemnica-licencji.html

Kobiety wierząc w autorytet oddają się niewolnikom o wyższym statusie społecznym wyrażonym w idei nic nie wartego pieniądza.

http://rzadkontraktowy.blogspot.com/2016/03/pieniadz-poczatek-zmian.html

Kim, w dzisiejszych czasach byłby Platon, czy Budda, nieporadnym filozofem, narcyzem, literatem nie dającym kobiecie tzw : sztucznego bezpieczeństwa, trwającego od kopulacji do kopulacji. ?!

http://samostanowienie.blogspot.com/2016/07/wiedza-edukacja-autorytatywna.html

Wyolbrzymienie istoty doświadczenia seksualnego jako płytkiej formy traumatycznego dojrzewania pozbawionego typowych wartości dla kobiet opartych na empatii , wierności, poświeceniu i sile kobiecej intuicji, doprowadził do wypaczenia kobiety jako bogini domowego ogniska, a to położyło kres rodzinie.

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/04/aborcja-i-feminizm-masonski.html?m=1

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/04/13/falszywa-idea-determinizmu-biologicznego/

Zauważmy, że na portalach społecznościowych, randkowych, erotycznych mamy ponad 2 miliony samotnych matek i ponad milion nastolatek w wieku +/- 18 lat mających więcej niż 5 partnerów. 

Jak to ma się to do przeszłości. Jak to ma się do odpowiedzialności i przyzwoitości kobiet i uczciwości mężczyzn zwodzących kobiety, cudze żony.

Jeśli postępujecie z własnymi kobietami jak z hańbionymi kobietami wroga, zasługujecie na tą demoralizację i syf genetyczny, który kroczy, za każdym kurewstwem …

Pozorna anonimowość internetu doprowadziła przez wpływ mediów, poglądów psychologicznych i poprzez powszechny i anonimowy dostęp do pornografii wypaczającej ludzki umysł, do upadku kultury i funkcji człowieka w społeczeństwie i rodzinie. 

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/sadomasochizm-bdsm-manipulacja-i.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/rewolucja-deprawacji-kobiet-i-modziezy.html

Drogie Panie, o ile kurestwo mężczyzn jest zauważalne goły okiem i polega na zdobywaniu ofiary po przez zwykłe, najniższych lotów kłamstwo, to wasze kurestwo prowadzi was do prostytucji społecznej.

Otóż, mężczyźni korzystają z was jak z darmowej wypożyczalni aut, marząc o dziewicy, a z powodu braku umiejętności zatrzymania się w internetowych podbojach idą szukać dalej.  

Wasze doświadczenie jest kolejną iluzją doprowadzająca was do realnego upadku, z którego nie potraficie o własnych siłach wyjść, a znajdując kogoś wartościowego, krzywdzicie go nie mogąc zerwać z nałogiem prostytucji. 

Model rodziny proponowany przez media to psychologiczny śpiew oszołomów prowadzący do kopiowania stereotypów proponowanych przez seriale, ogłupiające ludzi dążących do nierealnych, książkowych celów i filmowego życia.

Robicie z siebie wypindrzonych pajaców, co nijak ma się do bogactwa duchowego, edukacji mylonej z inteligencją, czy poprawności politycznej mylonej z wiedzą.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/07/poprawnosc-polityczna-dekonstrukcja-i.html

Jeśli kobieta, nie wie, czym jest telegonia, seks bez zobowiązań, czy element tzw : wolności bez związku to wyjaśniam, nie jest to czas prowadzenia burdelu tylko kreowania władnej osobowości w oczekiwaniu na właściwego partnera.

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/magia-telegonii.html

Mam 18, 25, 35 lat … , na co ja będę czekała, proponuje większości poczekać na mózg, rozsądek i przyjmowania ludzi i ich uczyć, zamiast wyglądu i ich portfela … 

Drogie Panie, nie każdego, można kupić, a w normalnym świecie, nie można nikogo kupić, i za nic, nie można zapłacić seksem.

Również zaniżonego poczucia własnej wartości, nie leczy się seksem, który chwilowo za pomocą kłamstwa podnosi ego ale niszczy trwale dusze i możliwość normalnego odczuwania, tego co kiedyś nazwano się miłością, a dziś jest tandetną forma romantyzmu na noc, chwile, tydzień lub czas potrzebny do skłonienia kogoś to zdawkowych spotkań … 

Od erotyki, można się po prostu uzależnić, co tworzy niemożliwości stworzenia normalnego wiernego związku. 

Wyważenie równowagi pomiędzy ciałem, potrzebami, a wiernością, wartościami i uczciwością tworzy normalny świat bytowania dwojga ludzi.    

Szukać, można całe życie bez doświadczeń seksualnych, jeśli włączymy je w poszukiwanie ideału, nigdy go nie znajdziemy, znajdując tylko uzależnienie, zmieszczenie, zniesmaczenia i upodlenie, obniżające naszą wartość w swoich oczach, nazywa się to wstydem i wyrzutem sumienia.

Uzależnienie zaczyna się od zdania : nie wiem dlaczego to robię, zrobiłam … To zdanie świadczy o potrzebie zgłoszenia się do odpowiedniego lekarza lub przewodnika duchowego …

Ten chory gnijący świat, to nie mój świat i świat normalnych ludzi, kurestwo wychodzi do domów i na ulice, nazywając demoralizację normalnością, która musicie zaakceptować przez tolerancje względem zła. 

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/05/rewolucja-seksualna.html?m=1

Liga Świata

Dydymus

Reklamy