Hierarchia psychopatów, czyli fałszywy świat iluzji

W dzisiejszych czasach leczy się normalność, nienormalnością społecznych zachowań. 

Wszystko, co nienormalne i nierealne, jest poprawne politycznie, nawet jeśli szkodzi każdemu, kto się z tym wyrażeniem styka i akceptuje je poprzez strach i napór społeczny. 

Kiedy, pewien dział okultystycznej filozofii, zmieniał się w psychologię i psychiatrię, celem było wyniszczenie normalności, ludzi wrażliwych i nadwrażliwych, niemogących znieść społecznej demoralizacji, kultu krwi, ciała, zdrady i kłamstwa, bedącego obrazem absurdu, grającego role zbrukanej współczesności. 

Jeśli, kurwa staje ekspertem i autorytetem, w kwestiach rodziny, moralności i wychowania, możemy być pewni, że psychopaci i schizofrenicy, zaczynają podporządkowywać sobie normalność za pomocą siły i strachu, a metodami tymi, posługują się tylko i wyłącznie psychopaci. 

Psychologia i psychiatria, odwróciła normy moralne, za pomocą podstępu, wprowadzenia nauki do dyskursu społecznego, tak powstał autorytet nauki, zakłamującej prawdę i wiedzę.

Wierzycie kłamcom, psychopatom, degeneratom używającym siły, kłamstwa i strachu. Oto cała prawda o świecie, w który was wtłoczono, i w którym was zatrzymano poprzez strach i manipulacje. 

Godzicie się już na wszystko, na każdy absurd …

Dydymus ‚ 2013

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/10/rzad-i-iluzja-urzedu.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/10/kamstwo-sentencji-my-zyjemy.html