Rojenia niewolników i niewygodne schematy prawdy

Rojenia niewolników i niewygodne schematy prawdy

Wolność i indywidualizm, są samotnymi piramidami ludzkiej prawdy. 

Egoizm, każe gromadzić fanów swoich osiągnięć, przez co zmuszamy poprzez idee, ludzi do pozbycia się równości i wolności, na rzecz kultu jednostki ustawianej w formie hierarchicznej na piedestale stanowisk i funkcji użytecznych najbardziej okrutnym egoistom.

Ego wykorzystuje siłę, strach w celu budowania legendy podpartej duchem hierarchii …

Aby wolność i indywidualizm mogły żyć bez wirusa egocentryzmu, musisz ograniczyć własną legendę, do kreacji dobra społecznego.

Człowiekowi brakuje samoograniczenia blokującego jego indywidualizm i egocentryzm, powstający za pomocą fałszywych fetyszy. (Pieniądz, tytuł, rzecz …)

Jest tak, ponieważ człowiek, to głupiec, który szuka pokoju, za pomocą produkcji broni, chroni źle pojętą wolność, chcąc posiadać władze i odstraszającą wszystkich broń, dążąc zawsze do wojny …

Produkujecie, ale dajecie wyciskać sobie władców i pośredników, kreujecie ale to państwo tworzy licencje i system zależności pośredniej, czerpiącej zysk z twojego działania.

Nieliczni za pomocą strachu, siły i manipulacji, wykorzystują masy do budowania własnych niecnych planów, w których człowiek jest tylko niewolnikiem, robotnikiem i fetyszystom wierzącym w siłę pieniądza i tytułu. 

Człowiek, nie znając istoty równości, traci wolność poprzez stopniowanie wszystkiego czego się tknie, aby wyważyć się w oczach innych ludzi i pokazywać pogardę wobec zwierząt i materii nie ożywionej. 

Zaczynając od mesjaszy na tyranach kończąc, każdy jeden buc, chce być poprzez egoizm lepszy od innego buca poszukującego mentora, władcy i autorytetu, który ma mu uzmysłowić potrzebę służenia elitom, dla dobra społecznego … 

Oj, kretyni, kretyni …

Głupota omija wiedzę i logikę, tworząc naukę i technologie, wyniszczającą równowagę człowieka z przyrodą, a brak przyrody oznacza brak równowagi ze wszechświatem, samym sobą i innymi ludźmi. 

Oj głupcy, głupcy. 

Według waszej ideologi, jeśli coś jest niczyje, można to ukraść, przejąć lub zniszczyć. Jeśli nie znasz istoty samoograniczenia oraz dobra i dobrobytu społecznego, kradniesz i akceptujesz kradzież tych, którzy mają przewagę siły, magii, sitwy i pieniędzy. 

Wychowano was tak, aby okazywać szacunek tym, którzy mają nad wami przewagę siły, słów i pieniędzy, bowiem strach, jest dla was istotniejszy od wiedzy, ciężkiej pracy, wolności, równości, prawdy i mądrości.

Jeśli, przez antywartość rodzącej się hierarchii, rodzi się autorytet kreujący idee władzy i zysku, cała wasza wolność i równość, zostaje zasypana lawinami kłamstw.

Boicie się samych siebie, samotności, odpowiedzialności w kwestii spraw, których nie rozumiecie, ponieważ sprawy te, tworzone są przez elity, aby uzasadnić jej istnienie. 

Pozbądź się skomplikowanych spraw, pozbędziesz się elity, a odpowiedzialność rozłożona pomiędzy wszystkich członków narodu, stanie się codziennością, z której płynie tylko mądrość i obowiązek samostanowienia, dzięki, któremu powstaje dobro i dobrobyt społeczny.

Chcecie posiadać, aby uzasadnić swój byt i jego sens, a życie traci sens wraz z brakiem powyższej mądrości i logiki wychodzącej z założenie, iż byt istoty ludzkiej, musi istnieć na bazie poświecenia tworzącej miłość jednostki do innej jednostki i szacunku oraz lojalności wobec grupy.

Boicie się śmierci, ponieważ elity chcą waszego życia, aby je wykorzystać. 

A tak naprawdę, śmierć jako początek (tunel ze światłem, jest kanałem rodnym nowej istoty), niesie za sobą kolejną porcje doświadczeń dla duszy oraz finalnie ascendencje. 

Nie rozumiecie, że chaos jest częścią harmonii, częścią, a więc nie mogą istnieć osobne światy chaosu i harmonii, równowaga to istota dopełnienia życia i bytu. 

Więc dlaczego, chaos hierarchii niszczy wam harmonię samostanowienia …?!

I pamiętajcie, wartość rzeczy określa miłość włożona w ich stworzenie.

Dydymus (Liga Świata, Samostanowienie)

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/11/faszywy-system-zaleznosci-posredniej.html

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2016/11/filozofowie-tworcy-nowego-porzadku.html

Reklamy