Na początku było sześć …

Na początku było sześć …

Zastanawiałeś się kiedyś nad formą najszybszej komunikacji i transportu ?!

Najszybszą forma komunikacji i transportu, jest ludzka myśl, bowiem ludzki umysł łączy się za pomocą szyszynki z funkcją wielowymiarowości życia, będącego kreacją wolnych atomów, tworzących fizyczne formy tymczasowe.

Trudne ?

Tylko teoretycznie, jest to trudne, ponieważ wasz umysł, został zaprogramowany i wyszkolony do nauki bezwartościowych rzeczy mających ułatwić życie elitom.

Elity, są elementem świadomej struktury, która wykorzystuje reguły gry oparte na idei wolnej woli w ujęciu egocentryzmu i altruizmu, do tworzenia iluzji życia, która wykorzystuje z kolei masy społeczne, do tworzenia – raju, dla małego wycinka populacji awatarów, które dążą do negatywnej emanacji ascendentnej.

Wracając do złożenia głównego :

Kiedy myślisz, potrafisz przenieść się z miejsca na miejsce w ułamku sekundy, niezależnie od czasu, odległości i wymiaru, ale jak ludzkość mogłaby to wykorzystać ?

Dlaczego, naukowcy nie rozmawiają o możliwości teleportacji na zasadzie zmiennej budowy atomowej. ?!

Zmienna budowa atomowa, pozwala przestawić atomy tworzące rzeczywistość w taki sposób, aby otoczenie wokół nas zmieniło swoją wartość fizyczna bez potrzeby fizycznego przemieszczenia osobowego.

( Zauważ, że jest to podejście odbiegające od koncepcji narzucanej nam przez elity i ich media, ponieważ lepiej jest wpływać na otoczenie człowieka składające się z mniejszej ilości atomów w ogromnej masie pustej przestrzeni niż na rdzenne i newralgiczne skupiska atomowe …)

Jak miałoby to działać ?

Musisz zacząć myśleć w innej skali rozumowania, poznania, co wiąże się z odrzuceniem nauki – edukacyjnej, opartej na nakazie nieświadomego udziału w iluzji życia, podporządkowanej kreacji służenia sztucznej i wymuszonej idei kastowej.

Kasty elitarne, znając reguły istnienia, chcą żyć na koszt społeczeństwa, zatrzymywanego w piekle doświadczeń negatywnych.

O czym, nie wolno wam mówić i o czym, nie wolno was informować :

po pierwsze : cała ludzkość jest w postaci atomowej tworem nie większym od kostki do gry, atomy rozmieszczone w przestrzeni tworzą iluzje wielkości fizycznej istniejącej w 6 wymiarach,

po drugie : wszystkie informacje otaczające ludzkość w danym wymiarze są tworem atomowym nie większym od kostki rubika. Rozmieszczenie atomów w wielowymiarowej przestrzeni, daje pozory jej wielkości, bowiem atomy zawieszone są w przestrzeni próżni – czarnej materii,

po trzecie : struktura atomów jest połączona i stąd bierze się nasza wiedza wrodzona o ludziach, świecie, wszechświecie (marzenia, fantazje, myśli), bowiem każdy atom będący wycinkiem całości, ma zapisane wartości całej struktury,

po czwarte : istota ludzka jako twór symbiontu szyszynki, łączy istotę ascendentą z fizycznym awatarem powstałym z atomów, na potrzeby jednoczesnego doświadczenia wielowymiarowego.

Każdy wymiar oddzielony jest inną formą wibracji falowej, przez co na małej przestrzeni ulokowanych jest ogromna ilość wielowymiarowych kostek, w których człowiek doświadcza wszystkich doznań fizycznych za pomocą jednostki czasu, przestrzeni i wymiaru, oraz alternatywnych tych jednostek .

Szyszynka, gromadzi wszystkie te doświadczenia, do których awatary, mają ograniczony dostęp podczas procesu synchronizacji doświadczeń zwanych marzeniami, formami myślowymi przenoszonymi pomiędzy awatarami tworzącymi bogactwo różnorodności myślowej i snu.

Na początku było sześć

Czy korzystasz z telefonu, czy telefon korzysta z ciebie, czy korzystasz ze świata, czy świat korzysta z ciebie ?

Wiemy już, że szyszynka korzysta z ciebie dla zdobycia odpowiednich doświadczeń w realiach świata fizycznego, co ma pomóc nowej istocie ascendentnej w tworzeniu kolejnego „fizycznego świata” …

Jeśli, elity znają funkcjonowanie schematów, mogą zatrzymywać jednostki w świecie utopii za pomocą pozbawienia lub wyciszenia szyszynki (transhumanizm, psychotronika).

Oznacza to, że twoje życie napędzane jest czynnikami akcji siłowych, opartych na strachu, które wywołują konkretne reakcje i tak została zbudowana cała cywilizacja technologiczna, na zmuszeniu człowieka do konkretnych reakcji fizycznych i myślowych.

Telefon korzysta z ciebie, a nie ty z telefonu, bowiem reagujesz na bodźce dostarczające danych elitom, które pragną ciebie kontrolować za pomocą korzystania z ustalonych funkcji fizycznych.

Zacznijmy jednak od początku :

Wszystkie pisma mistyczne, odziedziczyliśmy po przeszłych formach bytu.

I wszystkie te pisma mistyczne zaczynaja się od frazy :

Na początku było sześć.

Sześć, czego ?

Osie x,y,z -x,-y,-z, powstały z pierwotnej przestrzeni informacyjnej siódmego wymiaru – wymiaru ascendetnego – bezcielesnego – Boga, za pomocą metod fluktuacji i ściśnięcia przestrzeni za pomocą toru według funkcji czasu.

Doprowadziło to powstała pierwszej materialnej cząsteczki i pierwszej materialnej przestrzeni.

Cząsteczka podstawowa, cząsteczka – martwej materii – czarnej materii, obracała się według idei ruchu prawostronnego.

Martwa Materia, materia pierwotna składa się z 73 pierwiastków z czego 31 wchodzą w skład materii zielonej, zwanej materią heretyków, owe 31 pierwiastków, wytworzyło 3 podstawowe pierwiastki posiadające własne atomy wytworzone z materii pierwotnej, które posiadały pierwszą częstotliwością metryczną, zgodną z częstotliwością falową …

Człowiek, jako twór zależny od narzuconych jednostek, nie rozumie, czym jest ascendencja, bowiem trudno to do końca zrozumieć.

Wyobraź sobie, że jesteś przebudzonymi źródłem pierwszej informacji, która nagle utożsamia sobie swoje jestestwo i powołanie.

Wszystkie doświadczenia z różnych wymiarów i alternatyw tych wymiarów, stają się biblioteką wiedzy całkowitej i pierwotnej.

Znajdujesz się w czerni doskonałej, nie wiesz czy masz ręce i nogi, ale wiesz, że życie i smierć jednocześnie istnieją i nie istnieją, kończąc się – zaczynają i zaczynają się, kończąc się …

Koncepcje bezcielesnego jestestwa, pozwolił mi zrozumieć wylew i nocne rozmyślania, połowa mojego ciała, nie istniała, choć mózg pozwalał zlokalizować widmo atomów odpowiadających za kształt mojego ciała.

Więc wyobraź sobie, że budzisz się w czerni idealnej, nie masz ciała, jesteś myślą – informacją pierwotną, zawierająca wszystkie opcje bytu, możesz tworzyć wolną wole, nadawać i zabierać życie, po prostu jesteś dawcą nowej istoty życia opartej na sumie wszystkich doświadczeń zebranych przez szyszynkę.

Ewolucja zatoczyła koło z tworu, stałeś się twórcą, z uczestnika, stałeś się obserwatorem życia swoich dzieci …

Aby życie mogło zaistnieć, musisz wykonać pierwszy samoistny, bezcielesny krok, wytwarzając pierwszą dziewiczą akcje przez dotkniecie czerni i wywołanie pierwszej fali tworzącej wymiar przestrzeni i czasu. Akcja – pierwotna informacja rozpoczęła wielowątkową reakcje – zmian, niesionych na fali, która ma swój początek, ale nie ma swojego końca.

Czy można zatem, mówić o wielkim wybuchu ? Czy spontaniczność tworzenia wszechświata jest powszechna, a więc czy każdy byt ascendentny ma ochotę na bazie swoich doświadczeń stworzyć nowe życia, na wzór i podobieństwa własnego doświadczenia ?

… Może istnieją także istoty nie mające parcia na tworzenie życia fizycznego, lecz na aspekt zachowania wiecznej ciszy, doskonałości i mądrości dla siebie ?

Ja, my … swój wybór zostawimy dla siebie … Dowody logiczne moich teorii, przedstawiłem w wykładzie K.r.e.w Dydymusa.

Wojciech Dydymus Dydymski
1996 – 2017, Wszystkie Prawa Zastrzeżone, Kopiowanie, Powielanie … bez zgody autora zabronione.

Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

P.s Nagrody, tytuły, wyróżnienia … otrzymują tylko ci, którzy kreują kłamstwo na potrzeby elity i ciemnego plebsu …

http://ligaglobu.blogspot.com/2017/03/czwarty-jezdziec-apokalipsy.html