Karmienie śpiącego węża

Karmienie śpiącego węża

W wychowaniu fizycznym, nie chodzi wcale o ruch dla zdrowia, lecz o kult ciała i seksualność oraz umiejetność sterowania gatunkiem człowieczym.

( idę dalej, ponieważ naraziłem się już mistrzom wszystkich praktyk filozoficznych, pseudo duchowych i zabaw fizycznych … )

Gadzi mózg traktuje kręgosłup jako cześć swojego pierwotnego wężowatego ciała, natomiast mózg ssaczy identyfikuje ruch i wzrost dopaminy, testosteronu, estrogen za źle zidentyfikowaną wolność, która podburza egocentryzm do działania sprzecznego z intencją mózgu wyższego.

https://samostanowienie.wordpress.com/2016/07/26/wiedza-a-edukacja-autorytatywna/

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2017/03/25/trojca-tesseract-i-tryptyk/

Filozofowie, znając zależność wpływu chemi wytwarzanej przez organizm, mogli tak stymulować inżynierię gatunku ludzkiego, aby dekonstrukcja była efektywna i nie budziła żadnych podejrzeń o celowe działanie przeciwko człowiekowi i jego rodzimemu środowisku bytowemu.

Sport, fizyka ciała wiąże się z seksualną atrakcyjnością, tradycją działań sprzecznych z ideą tożsamości i pozytywną reakcją chemiczną, do której wracamy, ponieważ człowiek lubi pozytywne powtórzenia nawet jeśli te mu szkodzą i są formą nałogu urzeczywistniającego iluzje dnia codziennego.

Dlatego tak wielu ludzi, staje się gladiatorami tworzącymi profesjonalne lub amotorskie stajnie niewolników.

Niewolnicy, są kupowani, sprzedawani lub utrzymują elity poprzez udział w wydarzeniach ceremonialnych mistrzów, bądź też tworzą rynek zbytu na sprzęt sportowy i wydarzenia rytualne …

https://czuwajacy.blogspot.com/2016/04/euro-2016.html

Skąd się wzięła wiedza na ten temat?

Inżynieria dekonstrukcji fizycznej, pochodzi z wiedzy na temat energii kundalinii, niestety wiedza ta, została okrojona w taki sposób, aby adept nie mógł zrozumieć wpływu mózgu gadziego i ssaczego na ciało, które nie potrafi się bronić, jeśli nie ma rozwiniętej w wystarczającym stopniu duchowości mózgu wyższego, która tworzy samostanowienie i co najważniejsze – samoograniczenie.

( Kundalini (dewanagari कुण्डलिनी) (r.ż.) – energia, moc duchowa, opisywana jednocześnie pod postacią węża, bogini i „siły”.

Kundalini łączy w sobie atrybuty wszystkich bogiń i bogów, jest ideową i praktyczną podstawą indyjskiej tantry (tantryzmu) oraz hathajogi. )

Yoga, sztuki walki, pole dance, sport jako taki … poprzez symbole (spójrz na boiska, ruchy, zasady …), poprzez energię kundalini, dąży do tantrycznego spostrzegania świata, świata fizycznego, jako największej pseudo wartości, osadzonej na raju rozkoszy cielesnej, toksycznej, próżnej, amoralnej …

Ta perfekcyjna iluzja (ponieważ sam niewolnik jej pragnie i uczestniczy w jej rytuałach), wycisza mózg wyższy oraz samą szyszynkę, która zostaje doprowadzona do stanu bezcelowej i biernej egzystencji, odpowiedniej dla niewolników, udających szczęśliwe zwierzątka w świecie chaosu zagłuszającego rytm prawdy – mózgu wyższego i ciała ludzkiego …

Kiedy moje pytania i twierdzenia dotarły do trzech, różnych mistrzów Kundalini – Riki i Yogi, żaden z nich nie potrafił obalić mojej narracji, ten pojedynek filozoficzny, kolejny raz udowodnił mi, że wykorzystuje się ludzi, poprzez zatajanie wszystkich ważnych informacji, na temat ludzkiego organizmu i jego funkcjonowania.

Tak funkcjonujące ciało, nie zbliża się do oświecenia, duchowej ewolucji, lecz staje się cząstką wiecznej mnożącej się fizyczności, postępującej wedle reguł wielopokoleniowego zniewolenia.

Panie i Ponowie mistrzowie, wasze ego, to głodny wąż, którego karmicie bierną ludzkością.

Robocie to dla własnej próżnej legendy i dobra waszych rodów, mających zachować wieczną władze nad zdekonstruowanymi społeczeństwami …

… Przy czym, postaramy się aby to „na zawsze”, obrało diametralnie inny kierunek, ponieważ każda dekonstrukcja posiada tak jak waż i kij, dwa końce …

Jest na tym świecie wielu ludzi, którzy nie zasługują na to aby do nich mówić, wiec mówię tylko do tych, którzy chcą zmiany swego pozorowanego życia w świadomy byt …

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2016/06/08/joga-new-age-i-nwo/

http://ligaswiata.blogspot.com/2017/06/mudry-ayurwedy-i-kuji-kiri-czyli.html

https://pomagam.pl/ligaswiata

Reklamy