Twórca kontra autor, czyli prawda kontra fantazja

Twórca kontra autor, czyli prawda kontra fantazja

Oko które patrzy na mnie, jest tym samym okiem, którym ja patrze na siebie od środka …

Wieczność, to stan posiadania wszystkiego, co dało nam doświadczenie na skutek istnienia wielowymiarowego …

Dydymus

Żaden twórca ( nie mylić twórcy z autorem, twórca płodzi, autor dekonstruuje świat według swego zamiaru, lub według zamiaru ludzi, którzy go zdekonstruowali) nie pisze dla czytelników, twórca pisze wyłącznie dla siebie, ponieważ jest to zapis doświadczeń lub dążeń, które twórca w sposób poboczny przekazuje społeczeństwu.

Życie – egzystencjalne, zdekonstruowanego społeczeństwa niewolników, jest zbyt nudne z powodu przystosowania się do schematycznych reguł i ról cywilizacyjno kulturowych, okradających społeczeństwo z wyższych przeżyć duchowych, które mylimy z wyprodukowanym na scenie życia emocjami.

Czytelnik, to osoba postronna, ciekawa, pełna niezrozumiałych, niepojętych sprzeczności, nie mająca wpływu na przebieg myśli, słów i działań twórcy.

Tożsamość twórcy (ten, który tworzy), przekłada się na prawdę dzieła i jego działania, natomiast produkt autora (ten, który wymyśla, promuje i powoduje określoną reakcje emocjonalną), przekłada się na kłamstwo, mające tworzyć schematyczne reakcje produkujące fetysz zarobku, pozycji i emocjonalny armagedon, doprowadzający ludzi do chwilowego obłędu ( objawienia religijne, idee polityczne, inspiracje artystyczne, są kreowane przez umysł obłąkanego autora dążącego do wywyższenia swego ego ponad byt społeczny ) …

Oznacza to, iż dekonstrukcja zamieniła powołanie w proces konsumpcji rzeczy użytkowych i zmonetyzowanych.

Dlatego wole darować proces twórczy w zamian za dotację, niż sprzedawać się jako autor w sieciach komercjalizujących treści poprawne politycznie, tworzone według schematów emocjonalnych.

Facebook i inne formy dekonstruujace szufladkują twórców według tytułów i ról teatralnych, łącząc działanie z autorstwem, podczas gdy działanie, można łączyć tylko z twórczością, będąca formą płodności umysłowej, która jest wyżej ceniona niż płodność fizyczna będąca formą rozprzestrzeniania zdekonstruowanego wirusa życia niewolniczego.

Filozof tworzy rzeczywistość lub dekonstrukcje, z której odmętów wyłaniają się autorzy, aktorzy, dziennikarze, korespondencji, politycy, księża, pisarze, malarze, rzeźbiarze, piosenkarze, poeci, scenarzyści, dramaturdzy, powieściopisarze, architekci, projektanci, agenci … i wszystkie inne teatralne role, tworzące iluzje rzeczywistości osadzonej na fetyszach …

https://dydymuscytaty.wordpress.com/2017/04/28/porod-i-plodnosc/

http://wojciechdydymski-cytaty.blogspot.com/2017/03/na-poczatku-byo-szesc.html

Proponujemy wam niebezpieczną i niedocenianą prawdę przekładająca się na tożsamość i rzeczywistość bytowania, która nierozerwalnie łączy się z domem natury.

Proponujemy wam oderwanie się od koncepcji sceny cywilizacyjnej i sztuki teatralno – hierarchicznej, na rzecz płaskiej struktury społecznej, tworzącej wolność i równość gatunkową i międzygatunkową …

Proponujemy wam prawdę, wychodząca poza ramy gry utrzymującej was na scenie teatru greckiego, będącego w istocie jaskinią platońską …

Szaleństwo człowieka, jest formą wiary w teatr, podczas gdy tożsamość, jest wiarą w we własne myśli, słowa i działania poparte odpowiedzialnością.

Autor, przekazuje zdekonstruowanemu społeczeństwu zawiły przekaz kłamstwa, aby tworzyć swoje ego, twórca – tworzy poprzez przekaz własnego altruizmu – prawdę.

Chory psychicznie jest autor, aktor który szuka siebie w innych, aby ci, szukali jego w sobie …

Jak długo chcecie jeszcze żyć w absurdzie swojego teatralnego jestestwa, mord i masek oderwanych od duchowej rzeczywistości ?

Przedmiot (rój społeczny) stworzony przez przedmioty, nie jest człowiekiem lecz pustą formą treści …

Nigdy nie poprzez nas elita, ponieważ gdyby elita poparła prawdę filozoficzną, musiałaby pozbawić się fetyszu władzy i mocy kreowania iluzji …

Godne Nobla rozważania, tworzące powrót do wolności i równości rzeczywistości naturalnej, zostaną usunięte z budzącej się na powrót tożsamości, ponieważ zagrażają idei iluzji ładu, dającego wam sens bytu.

http://samostanowienie.blogspot.com/2017/01/lechia-reaktywacja-zjednoczenie-ponad.html

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/tag/jaskinia-platonska/

Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
Liga Świata
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://trueshopl.wordpress.com
https://pomagam.pl/ligaswiata

P.s Autor narzuca swoją wolę świadomie lub podświadomie, natomiast twórca, tworzy dla siebie zapisując zlepki swoich logicznych myśli, płynących rwącą rzeką prawdy …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/03/18/rzeka-prawdy-i-rzeka-klamstw-2/