Wampiryzm, alegorią zakorzenienia ideologi prawa zwierząt w człowieku

Wampiryzm, alegorią zakorzenienia ideologi prawa zwierząt w człowieku

Celem mego działania, jest między innymi, docieranie do informacji i alegorii, stojących na straży dekonstrukcji i kontroli społecznej, które w formie rozrywki, plotki a nawet prawa… zostają zaimplementowane – podane i przyjęte w społeczeństwach całego świata.

Owe niebezpieczne dla rodzaju ludzkiego plotki, łączą i asymilują chorą utopie z rzeczywistością, poprzez różne formy debaty publicznej, wedle zasad okna overtona. Umiejscawia to liczne alegorie, będące prawdziwymi fake newsami promowanymi przez najemników władzy, w naszym życiu, jako przejaw niebezpiecznych i w pełni kontrolowanych myśli i rozważań, dopasowanych do wszechobecnej ideologii władzy człowieka nad człowiekiem.

https://manipulanci.wordpress.com/2017/04/04/okno-overtona-i-kontrola-ludzkiego-umyslu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/03/fake-fakty-od-afp-czyli-weryfikacja-poprawnosci-politycznej-na-facebooku/

Jest to strasznie trudny temat, ponieważ przypomina on podmianę ludzkiego cienia, poprzez oderwanie naszej uwagi od jego istnienia.

Literatura, prasa, szeroko pojętą sztuka, dziesiąta muza … tworzą pomost pomiędzy rzeczywistością a fikcją, stworzoną przez mary i marzenia promowanych regionalnie i w skali globalnych autorów, których działa zatruwają ludzkie umysły, pragnące zewnętrznej indoktrynacji i edukacji lustrzanej …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

Wampiryzm, jest nierozerwalną częścią prawa zwierząt, którego wpojona społecznie alegoria, pozwalałam akceptować wyzysk człowieka przez człowieka, poprzez osadzenie naszego żywota na bazie ideologii, prawnego żerowania silniejszego na słabszym, co jest prawnie usankcjonową fikcją, mająca na celu wywołanie strachu i posłuchu, poprzez prezentacje siły i mocy (skupionej w ideologii podziału).

Wampiryzm, jest odmianą pasożytnictwa, polegającą na odżywianiu się krwią wysysaną z cudzego organizmu.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/11/26/czym-jest-horror/

Jednak krew w tym przypadku, jest alegorią pozyskiwania energii (fizycznej, seksualnej, psychicznej …) z zniewolonego prawem i siłą kapitału ludzkiego …

Ludzie, pragnący zniszczyć prawo naturalne oraz czas, ład, Boga i prawo personalne każdego człowieka, nazywani są wampirami, diabłami, demonami, co miało zniszczyć lechickie nazwy, opisujące ludzi, zdolnych do życia wedle, bezdusznego prawa zwierząt. Takich ludzi, zwano upiorami, wiesczymi, martwiecami, wukimi, strzygami, czy wupimi.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

Ta anglosaska dekonstrukcja, nastąpiła na przełomie osiemnastego i dziewiętnastego wieku, kiedy to postanowiono zmienić sposób ludzkiego myślenia, na siłę ucywilizowanych (zhierarchizowanych) społeczeństw, za pomocą kultury masowej (seksualizm, okultyzm, ezoteryka, sport, pop kultura …).

Warto tutaj zwrócić uwagę, na przytaczany przeze mnie wielokrotnie problem Atlantydów, których grupa krwi Rh-, powszechnie kojarzona jest z genetyką, klonowaniem oraz eugeniką. Wszystkie te procesy, miały i mają pomóc ludziom z grypą krwi Rh- na lepsze przystosowanie genetyczne do reszty populacji, co nie jest proste i wymaga wielu doświadczeń, ofiar oraz hybrydyzacji, przez ideologie sztucznego zapłodnienia i inne metody przekształcania gatunku ludzkiego …

Jedynym kontynentem zdatnym do wygodnego życia w okresie globalnego zlodowacenia była Atlantyda, zwana dziś Antarktydą … W raz z biegiem czasu, zdemoralizowane społeczeństwo, borykające się z problem kurczącej się puli genetycznej ( Halpogroup X ( MTDNA / Rh- )), postanowiło wysłać swoich przedstawicieli ( sześćdziesiąt tysiące lat temu ) w kierunku dzisiejszej Kanady, Ameryki, Hiszpanii, Wysp Kanaryjskich, Włoch, Francji, Anglii, Irlandii, Palestyny, Australii, Maroka, Egiptu, Samary, Malty, Irlandii, Portugalii oraz Grecji …

Wszystko to wiąże się z ideologią krwi, władzy i kontroli społecznej, w celu odbudowania populacji starej rasy, na bazie ideologii nowego porządku świata, czyli podboju opartego na manipulacji, religijności, multikulturowości, kontroli, strachu i konfrontacji tezy z antytezą i antytezy z tezą …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

Początki eugeniki i wampiryzmu we wszystkich swych odmianach, sięgają starożytnej Turcji i Chin, gdzie Atlantydzi, chcieli uleczyć choroby swej krwi, za pomocą podawania chorym i niewolnikom (eksperymenty) bydlęcej krwi.

Doskonale wiedzieli o tym Lechici, którzy próbowali zatrzymać inwazje Atlantydów, których hierarchiczne ideologie oparte na psychomanipulacji, zdobywały coraz większy rozgłos i posłuch.

Każda podana tu informacja, jest do sprawdzenia w ogólnie dostępnej bazie encyklopedycznej, jednak rozwarstwienie informacji, nie pozwala złączyć ich w spójną i logiczną całość.

Być może, a raczej napewno wojny, rewolucje, polowania na czarownice, pogromy, holokausty, miały inny niż założony przez ideologie historii cel i raczej napewno, można to połączyć z masowymi eksperymentami na ludzkiej krwi.

Pomimo upływających tysiącleci, pomimo zmasakrowania tysięcy rdzennych ludów, populacja osobników o grupie krwi Rh-, nadal nie przekracza 15 procent całej populacji.

Masowe zabijanie kobiet w czasie polowania na czarownice i w czasie holokaustu bałkańskiego oraz masowe doświadczenia na bliźniakach w czasie pierwszej i drugiej wojny światowej, nie dało rozwiązania problemu atlantyckiej krwi …

Dzisiejsza nauka, potrafi stworzyć tylko toksyczne, wybrakowane dzieci, borykające się z uczuleniem innych ludzi na ich antygeny.

Obecnie na świecie rośnie liczba osób z krwią o czynniku Rh-. Jeszcze 40 lat temu notowano 3 proc., 10 lat temu 5 -7 proc. Być może pewnego dnia rdzenne człowieczeństwo, zostanie całkowicie, zastąpione społeczeństwem nowego typu.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/23/toksyczni-ludzie-czyli-krew-i-zwiazki-oraz-istoty-ktore-nie-moga-miec-dzieci/

Ci ludzie, zrobią dla swojego gatunku wszystko, podczas gdy wy, żyjecie tylko i wyłącznie ideą przetrwania i zyskiem dnia codziennego, zapominając o swoich dzieciach i przyszłości ziemi …

Pisma mistyczne i alegoryczne, takie jak stary testament, mówią o atlantydach, jako o bogach i kreatorach własnego nieba, zwanego systemem hierarchicznym, zbudowanym na bazie prawa zwierząt :

A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki.

Synowie Boga (giganci – gi-gant – ten który otrzymał rękawice władzy, to najwyższy rangą szaman), widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały.

Dekonstrukcja ludzkiej duchowości, doprowadziła do przeniesienia wartości z duszy na ideologie krewi rodowej.

Szamani, mówili niewolnikom i najemnikom, że bóg – jestestwo, nie mieszka w ich duszy, lecz w krwi :

Nie będzie go w Ego i nie będzie tego ducha w Duszy, bo to samodzielne obiekty, które dostały wolną wole i rozum samostanowienia. Więc tam nie może być kreacji Boga, bo bez przerwy by ingerował w jestestwo Ego i Duszy. Zaprzeczałby treści o samodzielności.

Kreacja Boga i jego ducha, nie może być nigdzie indziej, jak tylko i wyłącznie w jego krwi. Czyli w krwi, może przebywać obcy nam Bóg oraz jego duch.

Chodzi tutaj o wyzbycie się personalności ideowej, bez której nie może istnieć bóg, czas, ład i prawo personalne.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/26/dowod-na-istnienie-boga-personalnego/

Ważne było zaszczepienie w człowieku nowej ideologii, która doprowadziła do masowego krzyżowania się dwóch obcych sobie ras.

Atlantydzi, nie byli tak zwanego – ziemskiego (regionalnego) pochodzenia, ponieważ przybyli z mórz i oceanów, co przywodziło na myśl przybycie z niebytu, odchłani, w której chowało i rodziło się (każdego dnia) słońce i (każdej nocy) księżyc. Ci ludzie ukradli właścicielom ich tereny, tworząc wioski i miasta, a z nich samych, uczynili niewolników, obcych ideologii i symboli …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/24/obiecadlo-i-logika/

Ludzie z grupą Rh- , mają pewne dodatkowe cechy :

1. Dodatkowy kręg

2. Powyżej średniej IQ

3. Większa wrażliwość wizji i innych zmysłów

4. Niższą temperaturę ciała

5. Wyższe ciśnienie krwi

6. Zwiększone zdolności intuicyjne

7. Przewaga niebieskich, zielonych rzadziej piwnych oczu

8. Jasne, rudy lub brązowe włosy ,

11. Są poszukiwaczami prawdy i posiadają głębokie współczucie dla losu ludzkości

12. Poczucie misji w życiu

13. Niewyjaśnione blizny na ciele

14. Zdolność zakłócania urządzeń elektrycznych

15. Towarzyszą im paranormalne zdarzenia.

16. Odporność na szczepionki – brak śladów po szczepionkach

17. Błędy genetyczne spowodowane mieszaniem ras (słaby wzrok, zęby …)

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/09/04/smierc-nie-istnieje/

Jeśli założymy, że alegoria Kaina (Rh+h) i Abla (Rh-) to wojna dwóch spokrewnionych ras, to Ewa, idąc dalej w alegorie zakazanego jabłka (owoc danego drzewa rodzi nasienie), zdradziła Adama z kimś, kto należał do lini krwi – rodu – drzewa i był zakazanym jabłkiem dla rodzaju ludzkiego. ( o tym w innym tekście niebawem)

Konflikt serologiczny (matka Rh-, dziecko Rh+) poza rodzajem ludzkim, jest dostrzegalny u mułów: krzyżówki konia i osła. Już sam ten fakt wskazuje, że jest możliwość krzyżowania się między dwoma gatunkami.

Największą kolonią Atlantów, znajdziemy wśród Basków, których język, nie jest podobny do żadnego języka europejskiego i pojawił się w Europie ok. 40 tysięcy lat temu.

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/18/ewolucja-niewolnictwa/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/26/pseudonim-hebrajczyk/amp/

Indianie mieszali krew między dwiema rasami, na znak braterstwa. Ci sami Indianie, twierdzą, że ich potomkowie byli pochodzenia kosmicznego, a totem przedstawia ich drzewo genealogiczne.

Pamietajmy, że wszystkie pierwotne ludy, są pochodzenia kosmicznego, ponieważ aby powstało jakiekolwiek życie, musiało zostać zasiane ziarno spójności archontów – ciał niebieskich, których wymieszane struktury chemiczne, biologiczne i fizyczne, doprowadziły do zrodzenia bogactwa życia biologicznego.

Nie długo wszystkie narzucone nam łady i systemy upadną, a wtedy tylko od nas będzie zależało, czy przyjmiemy z godnością dar rozproszenia oraz cud własnego ładu, czasu, prawa i Boga, czy zniszczymy do końca moralność własnego życia i prawa naturalnego, popadając w zgniliznę zezwierzęcenia, co cofnie rozwój duchowy ludzkości ponownie o kilka tysięcy lat …

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/24/2014-czas-budowy-waru/

Nie ważne, czy płynnie w was krew Atlantów, czy rdzennych grup etnicznych, takich jak Lechici, czy Indianie, ważna jest głęboka duchowość i wyższe człowieczeństwo, które stanie na drodze wyżej wspominanego zezwierzęcenia, które zawsze prowadzi do fanatyzmu władzy człowieka nad człowiekiem, szaleństwa i powszechnej głupoty …

Liga Świata

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8