Najemnicy i niewolnicy

Najemnicy i niewolnicy

Łuk trzeciej siły (1), zwany niekiedy ukrytą ręką, wykorzystuje naturalne instynkty około seksualne, predysponujące wybranych ludzi, do danej roli teatralnej (2), kreującej cywilizacje jaskini platońskiej (3).

Trzecia siła, tworzy z tych seksualnych narzędzi (4), samo napędzające się maszyny zniszczenia, których działania oparte są, na zmiennej, rytmicznej funkcji tezy i anty tezy (1).

Na bazie wiedzy o kostruktach seksualnych i psychologicznych opartych na strukturach astrologicznych i astronomicznych (6), wykreowano kilka fałszywych i z goła abstrakcyjnych ideologi i sformułowań, pozwalających aktywować w człowieku – agresywny mózg gadzi (5) u najemników oraz strachliwy, pełen lęku i opieki, mózg ssaczy (5) u niewolników.

Ideologia fałszywych sformułowań, została oparta na nieprzejednanej wierze w abstrakcje, zewnętrznego prawa (7), ubranego w liczne fetysze oraz nakazy, zmuszające większość do podporządkowania się agresywnej mniejszości, kierowanej manią wielkości ( zmieniające ludzkie marzenia personalne w społeczne mary) i syndromem nadmiernego łaknienia (8).

Aktywowana zwierzęcość, zepchnęła odpowiedzialną świadomość (9) w niebyt, przez co, łatwo było można – zastąpić prawo naturalne (7) i personalne (10) prawem zwierząt (7), które stworzyło cywilizacje hierarchiczną, podzielonych zwierząt (teza – antyteza), pokładających realną wiarę – w teatr fetyszy, masek oraz ról społecznych, co odbijało schematy natury, pozwalające manipulować człowiekiem, wciągniętym do zwierzęcej gry o pozycje, władze i przeżycie.

Tego typu eksperymenty, oparte na socjotechnikach, wprowadza się po każdym resecie planetarnym (11), dzięki czemu, krąg szamanów (12) tworzy najemną ochronę i zniewolony kapitał (13), kreujący dzień po dniu – utopie cywilizacji. Ktoś spędza i łączy, aby dzielić i wykorzystywać grupy dla prywatnych celów …

Ludzie łatwo zapomnieli, że tak zwana policja powstała dla ideologii – kontrolowania i ścigania zbiegłych (kochających wolność) niewolników, podczas gdy najemne wojsko, służyło i nadal służy, do zniewolenia wolnych ludów oraz ich personalnego czasu, ładu, prawa, moralności, niepodległości i jaźni (14) …

Równowaga utkwiona w symbolach (tao, gwiazda da-wi-da, sześciokąt (20) …) równoważnych z człowieczeństwem personalnym, została przekonwertowana w ideologie hierarchiczne, ustrojowe i religijne … tworzące z obiecadła (21) – ideologie kłamstwa i wyzysku człowieka, przez człowieka.

Czas i nazwy się zmieniają, ewoluują, jednak siłowe formy restrykcji wobec ludzi, chcących żyć pod personalnym łukiem – swego ładu, prawa, czasu (14) … zawsze pozostają te same, ponieważ bez podporządkowanego, uległego – ludzkiego kapitału, nie istniałby fetysz pieniądza, roli, stanowiska, państwa, lichwy, spekulacji i cywilizacji, opartej na ideologii prawa zwierząt, które wykreowało przeróżne formy żerowania (15) człowieka, na człowieku.

Czy nadal zastanawiacie się drodzy żołnierze, policjanci, agenci, urzędnicy … , dlaczego, nikt w was nie pokłada nadziei i nikt was nie lubi … ? Dzieje się tak, ponieważ, nikt nie lubi maszyn i urządzeń, pozbawionych własnej woli i godności, które ( na czyjś rozkaz) kontrolują (przede-wszystkim swoje), ludzkie życie, na bazie poprawności politycznej, określającej byt jednostki w strukturze hierarchicznej, przekreślającej prawdziwą wolność i równość (16) jednostki.

Nienawiść najemników do niewolników i niewolników do najemników, jest wymuszoną kreacją, opartą na niezwyciężonej zwierzęcej pazerności (nieokiełznane łaknienie) oraz wykreowanej poprzez egoizm – zazdrości, chciwości, czy zawiści …

Gdzie w tym wszystkim, na skraju upadku tego świata, ma się podziać ludzka duchowość, altruizm, empatia, logika, obiecadło i personalność (14) ?

Tylko świadoma odpowiedzialność za własny byt, zwana samostanowieniem i samoograniczeniem, usuwa z życia człowieka – obce i wrogie jego wnętrzu – ideologie (17), osadzone na kreacji hierarchicznej – kastowej, wynoszącej egoistyczne łaknienie, ponad godność innego bytu.

Najemnicy, ustawieni na scenie w roli policjanta, żołnierza, agenta, urzędnika, lekarza, prawnika, sędziego, księdza, czy polityka … , reprezentują własne kasty i prywatne interesy, co dzieli jednostki na kolejne, coraz słabsze i mniej liczebne formy tezy i antytezy, kontrolowanej przez trzecią siłę (1).

Ludzie, zamiast stać murem za wolnością każdej jednostki, reprezentują swymi teatralnymi rolami, przynależność do (tej, czy innej) zorganizowanych grup przestępczych, zagrażających personalnej wolności, równości (16), moralności, niepodległości oraz ładowi i prawu personalnemu (14) – każdej odbiegającej od poprawności politycznej – jednostki.

Społeczeństwo, wychowuje swe potomstwo, jako narzędzia poprawności politycznej, ukształtowane przez edukacje lustrzaną (18), która uczy jak powtarzać (niepotrzebne jednostce) błędy poprzednich (zniewolonych) pokoleń. Już, jako dzieci, pragniemy być najemnikami i niewolnikami, ubranymi w fetysze ról i tytułów, przeobrażających wolność w ograniczoną role, dostosowaną do czyichś marzeń – mar (19) i potrzeb.

Będę piosenkarzem, policjantem, będę tym, czy owym, ale nikt nie pragnie, być dobrym, wolnym i równym innym – człowiekiem, posiadającym swój personalny czas, ład, prawo, jaźń, ograniczone samoograniczeniem – personalnej moralności i niepodległości, odcinającego nas od innych bytów.

Kreacja roli niewolniczej i najemniczej, jest przedłużeniem tradycji, wyzysku człowieka, przez człowieka. Oznacza to, że ludzka rasa, jest najgłupszym organizmem wirusowym we wszechświecie, który rozwija się tylko, poprzez reprodukcje własnej siły (kapitału) i umiera wraz z ostatnim przedstawicielem swego gatunku, czyniąc okupowany świat, wolnym od swej okupacji. Dzieje się tak, ponieważ wywyższany ponad inne byty – człowiek, nie potrafi żyć w równowadze (RaElIs (22)) z przyrodą, naturą i samym sobą …

Od dzięsiątków lat, obserwuje chore ideologie tworzące fasady, fetysze i maski, czyniące świat, stekiem iluzji i bzdur, niegodnych ludzkiej duszy i intelektu, a tym bardziej, otaczającego go mądrego świata natury.

Nasz wyższy mózg, pozwala nam łączyć naturę z altruizmem i empatią ludzkiego ducha i umysłu, jednak człowiek, poprzez chęć nielogicznej władzy, sprowadził samego siebie, do roli najokrutniejszego i najgłupszego zwierzęcia we wszechświecie, ponieważ ten, kto zabija swój (personalny i zespolony ze światem natury) wszechświat, aby żyć w koszmarach innych istot, niegodny jest – miana człowieka i istoty ludzkiej.

Szczególnie, jeśli nadludźmi nazywają się te, cwane bestie, które żerują na innych bytach naturalnych, za pomocą powszechnej kontroli, strachu, technologii (25), ideologii podziału (teza <-> antyteza) i wiedzy o strukturze karmy negatywnej (26) – ludzkiego kapitału i powtarzalnej strukturze ziemi (11 | 24).

Samotnicy, outsiderzy, jednostki celowo odseparowane od społeczeństwa, świadome swego oświecenia, odrywają się od swoich ról teatralnych i teatru życia, realizując trud (23) budowania swego dobro-bytu i personalnej walki (27) ze złodziejami rzeczywistości (RaElIs (22)).

Liga Świata (XX lat – trudu i działania)

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

https://pomagam.pl/wdd

https://trueshopl.wordpress.com

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/94z6z8

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/02/19/ukryte-slowo-krwawe-rytualy-i-ukryte-doktryny-wladzy/

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/07/27/teatr-i-aktorstwo-kult-ur-owe/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/10/teatr-groteski-dnia-codziennego-w-ujeciu-logiki/

3. http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/05/nieodrobione-lekcje-slepego-tumu.html

https://ligaswiatanews.wordpress.com/2019/03/05/obalenie-systemu-jaskini-platonskiej-czyli-dysput-logiczny-o-mozliwosciach-wolnej-jednostki/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/09/watykan-czyli-kult-kontroli-plodnosci-niewolnikow/

5. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/02/06/gad-ssak-czlek-i-oswiecony-bog/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/25/swiadomy-sen-i-spojrzenie-na-nasz-dom/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/07/prawo-natury-a-prawo-naturalne-czyli-czego-nie-wolno-mylic-w-drodze-do-oswiecenia/

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/10/to-cos-co-nie-daje-zyc/

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/18/nowy-porzadek-czy-nowy-poczatek-w-ujeciu-swiata-personalnego/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/16/droga-do-wolnosci-przez-chaos-dnia-i-nocy/

10. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/25/czym-jest-ziemia/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/06/kryzys-klimatyczny-i-smog-nie-istnieja/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/03/31/poczatek-kontroli-spolecznej-czyli-szamanizm-filozoficzny-egoistow-zwanych-tyranami/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/21/szamanska-wladza-nad-ludem-czyli-przekroczenie-idei-personalnosci/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/01/29/szamanskie-plagiaty-i-konstrukty-ideologiczne-kontrolujace-ciemne-spoleczenstwo/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/23/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

15. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/25/wampiryzm-alegoria-zakorzenienia-ideologi-prawa-zwierzat-w-czlowieku/

16. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2018/10/12/wolnosc-i-swoboda-wartosc-czy-masonska-ideologia/

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/24/problem-pentagramu-i-heksagramu-oraz-triskelionu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/12/21/badz-zywy-jak-drzewo-czyli-dlaczego-nalezy-odwracac-pentagram/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/04/raelis-odpowiedzialnosc-za-stan-wewnetrznej-rownowagi/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/05/nikt-z-nas-nie-dojrzewa-lecz-kazdy-z-nas/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/05/14/symbolizm-jezyk-tajemnic-i-senne-mary/

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/08/kreacja-szescianu-czyli-jak-okrasc-i-zniewolic-czlowieczenstwo/

21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/08/28/obicadlo-i-runy/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/24/obiecadlo-i-logika/

22. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/04/raelis-odpowiedzialnosc-za-stan-wewnetrznej-rownowagi/

23. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/04/03/czym-jest-praca/

24. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/24/2014-czas-budowy-waru/

25. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/09/23/kartel-czy-wspolny-front-tajnych-sluzb-urzedow-rzadow-bankow-lichwiarzy-i-sadow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/21/implant-i-kontrola/

26. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/06/29/ignorancja-nie-oznacza-niewinnosci-czyli-dlaczego-zabijanie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/09/kim-jest-dziecko/

27. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/06/06/walka-personalna/