Chcesz wiedzieć, czym jest prawdziwa miłość ?

Chcesz wiedzieć, czym jest prawdziwa miłość ?

Złe intencje (10), należy negować już w obszarze własnych fantazji, czy też w fazie natarczywych marzeń, ponieważ istotą wyższego człowieczeństwa – jest samoograniczenie własnej egoistycznej patologii słów i czynów oraz idącego za człowiekiem – zezwierzęcenia (11), dążącego do przełożenia ideologii ciała nad duszę …

Zapamiętaj to dla własnego dobra:

Miłość wyższa, czyli Hieros Gamos (12), nie jest formą – abstrakcyjnego przywiązania, pragnienia, czy lgnięcia, ponieważ, jest to najszybsza droga do cierpienia, powodującego urazy psychiczne (5).

Im bardziej lgniemy i pożądamy, tym bardziej boimy się stracić – przedmiot naszych marzeń – fetysz (2), przez co zniewalamy i uprzedmiotawiamy obiekt naszego pożądania i przenosimy to coś zwane cierpieniem, na naszego partnera, dziecko, rodzine i otoczenie.

Pragniemy oraz pożądamy ludzi i przeróżnych rzeczy, które stających się naszymi fetyszami, bogami i panami, a nawet właścicielami, bez których nie wyobrażamy sobie życia. Właśnie tym, jest najstarsza religie świata – niebezpiecznym fetyszem (2), utkwionym w ideologi życia, hierarchii, państwa, czy wyznania.

( Zanim na dobre zaczniesz czytać, zaakceptuj zasady panujący w kręgu mojego domu ( 1 – oznacza link pod tekstem), lub opuść moje domostwo, strzeżone przez prawo naturalne. Jeśli korzystasz, korzystaj z całości wraz z linkami, ponieważ cytat, może być zastosowany w złej intencji.)

Egoizm

Mówimy bez świadomości wyrażanych słów: kocham cię, pożądam cię, tęsknie za tobą, chce cię więc, pragnę, abyś uczyniła – uczynił mnie szczęśliwym. To samo, możesz przypasować do danej osoby, pieniądza, czy wszystkich innych fetyszy.

Absurd wolności słowa, bez połączenia jego wartości z myślą i działaniem, przekreśla obietnice (obiecadło (13)) odpowiedzialności, którą bezmyślnie (jak wyrażane słowa) oddaliśmy w ręce zewnętrznych bytów (14).

Altruizm

Prawdziwa miłość, mówi: kocham cię i pragnę, abyś był szczęśliwy. Właśnie tutaj leży siła prawa naturalnego (3), wolności, równości oraz samostanowienia i samoograniczenia, to jest wiedza i mądrość, a więcej do radości, czyli do samoakceptacji (15) – nie potrzebujemy.

Jeśli wynika z tego obustronna lub społeczna korzyść, możemy mówić o dobrobycie społecznym, który uczyni z życia stan równowagi i homeostazy.

Miłość, nie oznacza kurczowego trzymania się danego człowieka, czy niesionej przez kogoś – ideologii (ciała, pracy, pieniądza …), ponieważ miłość, to delikatna i wrażliwa idea opiekuńcza, dążąca do w/w równowagi.

Jeśli poprzez mądrość, pozwalasz rzecze płynąc we własnym rytmie, nie pozwól, aby ktoś inny, zaburzał rytm twojego życia, co jest niezgodne z prawem naturalnym (3).

Małżeństwo rytualne (16), inicjacja, praca, szkoła, polityka i religia, to niszczenie twojego czasu, ładu, prawa, moralności i niepodległości personalnej (4), wiedząc to – negujesz niesprawiedliwość ideologicznej hierarchii.

Im bardzie uzależniamy się od innych bytów oraz ich ideologi, poprzez narzucony nam fetysz – myśli, czy ciała, tym bardziej cierpi nasz personalny wszechświat (4).

Trudno to zrozumieć, ponieważ dano nam do zrozumienia, że im bardziej się uzależniamy, tym bardziej nam zależy, a tak naprawdę – lgniemy do osoby, ideologii, czy fetyszu: pracy, pieniądza, państwa, czy człowieka i jego ciała, w obawie, że coś utracimy – jakiś nieuchwytny, lub namacalny fetysz i vice versa, państwo, czy inna istota … lgnie do fetyszu ciała, pieniądza, czy ideologii ludzkiego kapitału (17).

Państwo i ty obywatelu, wiesz, że bez tych ideologii stracisz dostęp do iluzorycznych fetyszy, których ideologia – pozornie wynosi cię wysoko ponad inne jednostki, a ty bronisz owej pozycji, broniąc automatycznie tych, którzy te kłamstwa wymyślili, dla swojego dobra.

Cierpienie

Ludzie chcą cierpieć i cierpią, ponieważ, wszystko, co nas otacza, jest forma uzależnienia, przyzwyczajenia i fetyszu, który nie daje nam świadomie żyć oraz wyzwolić się z obłędnego koła uzależnienia.

Każdy rodzaj racji, poprzez następstwo, prowadzi do zaspokojenia własnych potrzeb prowadzących do rozczarowania.

Lekarstwo

Do relacji, powinni podchodzić tylko ci ludzie, którzy czują się dobrze z samymi sobą i którzy świadomie, potrafią się dzielić z innymi swoimi zaletami. W praktyce, chcemy, aby, to inni zaspokajali nasze pragnienia i wymagania, stąd też, tak dobrze funkcjonuje konsumpcjonizm (6), który jest obecnie częścią związku, czy relacji społecznych i rodzinnych.

Ciągle oczekujemy, że ktoś spełni nasze marzenia, ktoś stanie się naszym mesjaszem, podczas gdy sami, nie jesteśmy z sobą szczęśliwi, a to prowadzi do rozdarcia, rozczarowania i cierpienia nas samych i co gorsza naszego otoczenia.

Człowiek świadomy jest Lahem, czyli panem bogiem samego siebie (7) i nie oczekuje od kogoś mesjanizmu, czyli pośrednictwa pomiędzy nim a bogiem, czyli racjonalnym i świadomym myśleniem, umiejscawiającym istotę ludzką w rzeczywistym świecie myśli, słów i działań.

Poprzez zapatrzenie, ulokowanie w marzeniach własnych kłamstw, na temat innego bytu, poprzez fetyszyzacje, uprzedmiotowienie relacji i istoty ludzkiej, stającej się memetycznym avatarem (18), dążymy do problemów i kłopotów takich jak romanse, zdrady, czy rozwody, ponieważ nasze własne marzenia oparte na zewnętrznych ideologiach, sprzedają nam wyobrażenia o księciu z bajki, który i tak nas rozczaruje.

Fantastyczne wymagania, jakie stawiamy innym, są pokłosiem naszego zapatrzenia na zewnętrzny świat stereotypów. Stereotypy i fantazje oraz marzenia umierają wraz ze zrozumieniem, iż nasz książę z bajki, jest zwykłym człowiekiem, borykającym się ze zwykłymi problemami życia.

Jeśli jesteś świadomy powyższych faktów i nadal lubisz człowieka, który przestał być fetyszem twoich marzeń, fantazji oraz pragnień i kiedy nie odczuwasz względem siebie lub jego współczucia, może się owe lubienie, rozwinąć w trwały, świadomy związek dwóch istot, które wiedzą, czym jest świadomość i realizm (RaElIs (9)) zachodzących w nich i między nimi czynników duchowych, chemicznych i fizycznych.

Spójność i równowaga czynników zewnętrznych i wewnętrznych oraz zrozumieniem oddziaływania na ludzki umysł i ciało archontów (8), tworzących okresowe emocje, pozwala nam wyjść ze świata urojeń, fantazji, marzeń i niepochamowanych zmian nastrojów.

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

PL27109000047335800000044283

https://pomagam.pl/wdd

Liga Świata | RaElIs

Samostanowienie i Samoograniczenie

https://zrzutka.pl/anzajh

https://trueshopl.wordpress.com

https://tajemnicatajemnic.wordpress.com

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/13/jesli-wchodzisz-do-mego-domu-i-kregu-badz-swiadom-regul-i-praw-w-nich-panujacych

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/17/fetyszyzm-i-faszyzm/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/04/wyznawcy-fetyszyzmu/

3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/01/nieprzekraczalne-granice-wladzy-i-prawa/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/16/przywrocmy-prawo-naturalne/

https://

wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/18/sprawiedliwosc-prawa-personalnego/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/27/personalny-trybunal-prawa-naturalnego/

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/14/moj-personalny-lad/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/30/swiete-prawo-personalne/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/10/23/przebudzenie-szalenstwa-i-moralnosc-personalna/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/11/personalny-dzien-niepodleglosci/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/10/personalny-wszechswiat-jak-w-gorze-tak-i-na-dole/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/21/przemoc-emocjonalna-i-psychologiczna-w-zwiazku-polityce-i-religii-za-pomoca-techniki-gaslightingu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/03/05/depresja-oczyma-logiki/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/09/24/petle-zwrotne/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/04/30/jedna-sila-676-i-lah-czyli-pan-samego-siebie/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/31/ogien-oporu-messlah-do-fetyszystow/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/05/obudzcie-sie-mesjasze-dam-wam-tarcze-i-bron-niepokonana-prawde-i-magie-intencyjna/

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/30/archonci-i-wizualizacja-wplywu-na-byt-ludzki-za-pomoca-trzeciej-sily/

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/11/04/raelis-odpowiedzialnosc-za-stan-wewnetrznej-rownowagi/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/23/podzial-wewnetrzny-i-zewnetrzny/

10. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/14/toksyczna-intencja/

11. https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/02/06/gad-ssak-czlek-i-oswiecony-bog/

https://wojciechdydymus.wordpress.com/2019/09/10/demokracja-widzow-czyli-postepujacy-projekt-zezwierzecenia-rasy-ludzkiej/

https://dydymuswojciech.wordpress.com/2019/01/29/szamanskie-plagiaty-i-konstrukty-ideologiczne-kontrolujace-ciemne-spoleczenstwo/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/08/21/pieklo-zezwierzecenia/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2017/10/26/boski-most-czyli-sztuka-wywazenia/

https://panlogika.wordpress.com/2018/06/05/milosc-przyjazn-i-kolezenstwo-w-czasach-dekonstrukcji-mysli-slowa-i-dzialania/

13. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/07/24/obiecadlo-i-logika/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/08/28/obicadlo-i-runy/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/16/seksualne-ideologie-napedem-dekonstrukcji-spolecznej/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/04/05/prosty-przekaz-do-mlodych-ludzi-wprowadzanych-na-codzien-w-blad/

15. https://akademiafilozoficznadydymusa.wordpress.com/2019/05/09/samo-poszanowania-magia-intencyjna/

16. https://swiatowaliga.blogspot.com/2016/09/inicjacja-rytualna-zwana-slubem-czyli.html

17. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/23/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo/

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/25/memetyczny-twor-spoleczny-czyli-budowa-sztucznej-inteligencji-na-bazie-internetu-rzeczy-ludzkiego-kapitalu/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/02/22/inzynieria-memetyczna/