Czy naprawdę wiesz, co czynisz ?

Czy naprawdę wiesz, co czynisz ?

Wykład z okazji Jarych Godów, życzę wam abyście żyli w zgodzie z własnym sumieniem lub z-mar-twych-wstali z cudzych mar ideowych, dążąc do własnej woli, opartej na prawie naturalnym …

Dydymus

Nigdy nie próbowałem stworzyć żadnego ideału, wzoru i ideologii, ponieważ istota naturalna (2), kieruje się logiką prawa naturalnego (3).

Nie ma niczego, co mogłoby zastąpić zaangażowanie w odpowiedzialność własnego bytowania. Samostanowienie i sam się samoograniczam, aby inni – mogli świadomie korzystać z tego samego daru – wolności i naturalnego czynnika – równości.

Proszę, was – róbcie to, na co macie ochotę, jeśli nie przekraczacie granic prawa naturalnego (3) i potraficie samoograniczać własny byt, wasz wszechświat (4) należy tylko do was, niezależnie od tego, jak dziwny on by nie był – dla innych. Kreuj swój wszechświat i nie interesuje się tym, co robią inne byty, ponieważ ciekawość – rodzi niezdrową dla waszej psychiki i ciała – zazdrość, chciwość, załącza lustro kopiowania, a także złe oko (5) i wszechobecny podział (6) …

Przestańcie się uganiać za ideologiami i oświeceniem, wolność prawdy sama zapuka do waszych drzwi, jeśli sami zaczniecie przywracać w sobie ciekawość dziecka, które zacznie powoli dążyć w kierunku – istoty naturalnej (2).

( Zanim na dobre zaczniesz czytać, zaakceptuj zasady panujący w kręgu mojego domu ( 1 – oznacza link pod tekstem), lub opuść moje domostwo, strzeżone przez prawo naturalne. Jeśli korzystasz, korzystaj z całości wraz z linkami, ponieważ cytat, może być zastosowany w złej intencji. )

Naucz się bycia Lahem, Panem Bogiem Samego Siebie (7), ponieważ bóg w nic się nie wtrąca, jeśli nie dotyczy to jego i jego otoczenia.

Każdego ranka i wieczora, idioci planują swoje zadania, jednak istota świadoma – słucha siebie i wie kiedy przychodzi czas – na wykonanie odpowiedniej czynności, ponieważ tak czyni bóg (7), czyli istota świadoma – zachodzących w niej i dookoła niej procesorów.

Problem funkcjonalny

Ludzie próbują z pracy, życia, czy małżeństwa … uczynić systemem wartości filozoficznej, ponieważ nauczono ich robić to, co działa, i tu rodzi się problem, ponieważ większość społeczeństwa, nie wie tak naprawdę, co w ich życiu działa i dobrze funkcjonuje i jakie są tego logiczne wyznaczniki.

Ludzie, są strasznie leniwi i roszczeniowi, nauczyli się żyć w swoistej iluzji, w której zysk, jest kojarzony z marnym fetyszem (8) i nakazem zamkniętym w roszczeniu. Człowiek, chce posiadać dany fetysz, ponieważ stawia go to w lepszym świetle i podnosi jego rangę ważności w systemie hierarchicznym, co jest totalną bzdurą, rodem z pierwotnej gałęzi małp (9), do których się upodobnił błądzący ideologicznie człowiek …

To, co działa, nie idzie w parze z postanowieniem i przykazaniem, czy rozkazem i ochotą, to co wartościowe i logiczne, wychodzi z nieustannej obserwacji i ewolucji duchowej – tego, kim tak naprawdę jesteśmy.

Ludzie rodzą się z potencjałem, który jest zastępowany ideologiami, które mają działać, ponieważ, są skonstruowane na bazie zadań lustrzanych (10), odbijających pokolenie od pokolenia.

Czy, jest w tym prawda i wolność przemyślenia, a może jest w tym wasz własny czas, ład, moralność, czy niepodległość (4) ? Otóż nie ma w tym waszego wszechświata, ponieważ powtarzacie rytuał cudzego ładu, który uczy was – posłuszeństwa względem sprawdzonych schematów oraz służenia tym, którzy chcą na was żerować. Świat, w który was wtłoczono, jest światem opartym na prawie zwierząt (3).

Czy nie jest tak ? Jeśli przestaniesz być lustrem i zaczniesz doskonalić się w logice, to, to, co przychodziło tobie z trudem 10 lat temu, przyjdzie do ciebie teraz bez wysiłku. Niestety brak wysiłku, doprowadza także nasz umysł, ciało i ducha, do uwstecznienia naszego bytu, czy to pod względem moralnym, czy też fizycznym i zawodowym …

Zauważ, że na to – co działa, nie ma doskonałego przepisu, jeśli oprzemy nasze życie na prawie naturalnymi – ewolucji duchowej, osiągniemy stopniowy i świadomy wgląd we wszystko, co działa na każdej płaszczyźnie życia.

Jaki jest sens służenia komuś innemu ?

Jaki jest sens, w robieniu czegoś, co nie działa od pokoleń ? Jaki jest sens, służenia komuś, kto się wysługuje całymi pokoleniami i społeczeństwami, które są prawdziwym kapitałem (11) i narzędziem obcej woli ?!

Posłuchaj mnie uważanie: Najważniejszy w życiu człowieka, jest jego własny – personalny czas (4), więc – jaki jest sens życia, opartego na wykonywaniu zadań innych bytów, które narzucają tobie swoje prawa, swój ład, swoją moralność i niepodległość swojego tworu ideologicznego (państwa, firmy, wyznania …), w którym ty – odgrywasz role siły roboczej i kapitału (11).

Jeśli coś, nie działa dla ciebie lub w twoim otoczeniu, jaki jest sens robienia czegoś, dla kogoś innego (obcego) ?

Czy testy pcr (12) działają dla ciebie, czy maseczka (12) działa dla ciebie, czy szczepienia (12) działają dla ciebie, czy dystans społeczny działa dla ciebie, skoro nic się nie zmienia i nic nie działa, a durnych rzeczy do wykonania i przestrzegania z każdym dniem – przybywa, to co należy zrobić … ?

Zacznij łączyć fakty ..

Po pierwsze, nie rób z tworzenia logicznych rzeczy – filozofii i etyki. Otaczający cię ludzie, są po prostu chorzy na niewiedzę i obłąkani, ponieważ nie zauważyli, że każda forma hierarchii – nie działa dla nich, tylko dla ideologii władzy człowieka nad człowiekiem, każda z hierarchii ewoluowała, aby narzucić człowiekowi kolejne modele ładów (2), a ludzie, nie zrobili nic, aby temu przeciwdziałać …

Powstawały ciągle ewoluujące wyznania, monarchie, ustroje, rewolucje (13) i nic z tego dobrego dla człowieka nie wynikło, za to elita doprowadziła do takiego stanu rzeczy, iż człowiek stracił swe człowieczeństwo, stając się zwierzęciem, kapitałem i maszyną (14) działająca na rzecz elit.

Świat wielbi polityków, księży, aktywistów, muzyków i sportowców, ponieważ ewoluowali od amatorów do profesjonalistów (15), którzy wspólnie, niezależnie od wykonywanej profesji, chcą utrzymać władze nad plebsem, który bezmyślnie działa na rzecz wybranych jednostek i przeciwko sobie ….

Nie przyrzekaj sobie różnych rzeczy, jeśli nie potrafisz zastosować tego, co działa. Chcesz obalić system ? Zastanów się najpierw, co zrobisz, jeśli już tego dokonasz, ponieważ nic, co do tej pory było wygodną normalnością, już tą normalnością – nie będzie, ponieważ dysponując własnym czasem, stworzysz własny ład, moralność i niepodległość (4), poprzez samostanowienie i samoograniczenie własnego bytu, aby i innym żyło się dobrze i bezpiecznie.

Zniszczenie systemu żerowania elit na społeczeństwie, wiąże się z trudem jedności myśli, słów i działań, idących w kierunku konkretnego rozwiązania opartego na płaskiej strukturze społecznej (16) i nikt ci w tym nie pomoże, i nikt cię w tym nie wyręczy, ponieważ to od ludzi zależy, czy ponownie zaczną żyć wedle idei prawa naturalnego, które z jednej strony pozwala ci samostanowić, a z drugiej strony – wymaga samoograniczenia, aby idea wolności i równości, była powszechna.

Przykazujesz sobie obalić system, ale, aby to zrobić, musisz wiedzieć, co zrobić i jak działać, ponieważ – łatwo jest wzbudzić chaos, ale trudniej jest – dojść do konsensu i jednomyślności w grupie.

Świadomość i odpowiedzialność, musi ewoluować, musimy się wgryźć, w każdy aspekt bytowania, aby zrobić dobrze nie tylko sobie, ale i całemu społeczeństwu, które tak, jak ty – musi osiągnąć poziom istoty naturalnej, która upatruje prawdę wolności, przez pryzmat prawa naturalnego.

Społeczeństwa nauczone bierności

Wiesz, czego nauczono wszystkie społeczeństwa tego globu ? Że nie decydują o tym, co jest dla nich ważne, a tylko o tym, co jest zupełnie dla nich nieważne, jest to bezcelowa wędrówka baranów, prowadzonych, przez bestie (17).

Każda bezcelowość, może dążyć do celu

Nawet, jeśli wędrujesz bez celu, musisz włączyć uwagę, ponieważ to, co cię otacza i co można zamknąć w słowie – natura, może cię nauczyć dostrzegać łączność, pomiędzy tym, co ważne, a tym, co tylko z pozoru, jest nie istotne, ale może się przydać m.in. w budowaniu relacjach społecznych.

Tak naprawdę, nie ma rzeczy ważnych i nie ważnych, ponieważ w natłoku nieważnych rzeczy, może ukryć się cel twojego życia.

Jeśli, nauczono cię za pomocą edukacji lustrzanej – przebierać i odrzucać wartościowe rzeczy, jako nieważne, to nauczono cię procesu ignorancji w stosunku do logiki, co doprowadza młodego człowieka, do osiągnięcia ostatniego stadium ignorancji, zwanego manią wielkości i pozornego wszech-wiedz-twa, opartego na poprawności politycznej, która w swym przesłaniu, nie pozwala danemu bytowi – osiągnąć pełnego zrozumienia świata.

Toleruj ideologie panseksualizmu (18), ponieważ wynika z naturalnych przesłanek, jednak tej ideologii, nauczono cię poprzez media i nakaz społeczny, nikt nie mówi tobie niedostrzegalnej prawdy, prawdy, która wychodzi z utylizacji śmieci (19) w organizmach matek i dzieci, co powoduje zmiany w procesach fizycznych i psychicznych matki i płodu, dążąc do drastycznych zmian osobowych.

74% społeczeństwa odrzuciło już istnienie prawdy, żyjąc w obłędzie nakazu – spostrzegania rzeczy mało ważnych, odciągających uwagę od rzeczy fundamentalnych – niezależnie od ich wielkości …

Lockdown (12), nie służy poprawie zdrowia społeczeństwa, lecz zabiciu wybranych grup społecznych oraz wybranych gałęzi przemysłu (20) oraz nauce przestrzegania amoralnych i nielogicznych obostrzeń, przez chore na urojenia i strach – społeczeństwa.

Nie robiąc nic, robisz wszystko

Kiedy, wychodzę z domu poświęcam się obserwacji ludzi, powietrza, roślin, robaków i zwierząt … bezcelowa wędrówka lub spacer, staje się drogą, dążąca do potężnej wiedzy, której nie znajdziesz w żadnej książce, filmie, grze, czy w mediach …

Wędrując bez celu, nie możesz żyć bez uwagi, brak uwagi społecznej – zakończył się zniszczeniem wszystkich aspektów moralności, co doprowadziło do zniszczenia wartościowych relacji międzyludzkich … Myślisz, że dystans społeczny i zdalna nauka i praca, nie ma głębszego celu ? Podzielone społeczeństwa, żyjące w strachu – tracą wartość – przewagi liczebnej nad zespolonymi elitami i stają się narzędziem samokontroli obywatelskiej oraz narzędziem, dążącym do eliminacji – czynników, niezgodnych z poprawnością polityczną, poprzez donos, obywatelskie zatrzymanie, czy napaść …

Przestańcie rozróżniać rzeczy wielkie i małe, ponieważ niekiedy od małych rzeczy – zaczyna się burzenie wielkich ideologii. Strach, jest siłą, która towarzyszy również elitom, ponieważ jedno przebudzone i uwolnione miasto lub państwo, wprowadza regułę domina i rozprzestrzenia się po całym globie …

Dostrzeż, to, co istotne …

Tworząc rzeczywistość, za pomocą obserwacji rzeczy małych i wielkich – zaczynasz dostrzegać połączenia rzeczy nie istotnych – budujących wartości rzeczy naprawdę wielkich …

Nauczono cię, że szef korporacji, w tym korporacji państwa (21), jest odpowiedzialny za sukces owej ideologii, co jest kłamstwem, a więc – nie prawdą, ponieważ, aby przypisać sobie sukces ideologii państwa, czy też innej organizacji …, trzeba mieć niesłychany tupet, podszyty manią wielkości, ponieważ sukces ideologii państwa, stoi za tymi, których nie wymieniono z imienia i nazwiska, ponieważ, to właśnie oni, codziennie rano wstają do niewolniczej pracy, na rzecz ideologii państwa, korporacji, czy firmy … , która żeruje na ludzkiej sile, przekładającej się na aspekt prawdziwego kapitału …

Jeśli, zdecydujesz, poprzez podszepty ze strony mediów, rodziców, szkoły, czy rządu, co jest rzeczą ważną, a co, jest rzeczą nieważną, to w jaki sposób – określisz właściwość dokonywanych czynów z punktu widzenia logiki i moralności personalnej ?

Nie zrobisz tego, ponieważ prowadzą cię umowne schematy prawne i społeczne, nie mające nic wspólnego z prawdą życia …

Zabrano ludziom moralność, ich moralność personalną (4), zabrano lekarzom i policjantom tradycyjne przyrzeczenia i wartości konstytucyjne (oparte na prawie naturalnym), dając im nakazy oparte na wytycznych prawa zwierząt, czy jest to – właściwy wybór ważności ?

Ludzie patrzą poważnie na inne osoby, tylko wtedy, kiedy mają do nich interes lub chcą wykorzystać kogoś, jako narzędzie wiodące do ich celu lub, jak na wytrych do marzeń, jako środek, do zdobycia tych, czy innych fetyszy (8) …

Kiedy spotykam na swej drodze człowieka, traktuje go tak samo poważnie, jak kamień, czy ruch w atmosferze, ponieważ tylko wtedy, jestem wstanie dostrzec, to, co ma wartość duchową i jest schowane za pozorami gry aktorskiej (22) …

Większość osób, które spotykają kogoś innego na swej życiowej drodze, staje się policjantami, czy też żołnierzami, którzy badają inne byty, pod względem ich przydatności dla użytkownika, który chce kreatywnie zniszczyć lub publicznie ośmieszyć swego adwersarza.

Nie ma znaczenia, czy robisz wielkie, czy też małe, codzienne rzeczy, ponieważ, jeśli jesteś zaangażowany, w to, co robisz, to prędzej, czy później, przyniesie to zysk duchowy, wpływający na materie … to właśnie ten sposób, pomoże ci odnaleźć rzeczy właściwe i godne uwagi, a jednocześnie – pozwoli ci, odrzucić nic nie warte ideologie.

Próbując żyć bez zaangażowania, w waszych niezaangażowanych żywotach – pojawiają się chore ideologie – religijne i polityczne, przykazania, czy ideały cielesne i morały prawne, tworzycie stopniowaną etykę i wartości, nie mające sensu, w zetknięciu z prawem naturalnym (3).

Żyjecie w większości – bez zaangażowania, gdyby w społeczeństwach byłoby żywe zaangażowanie, nie było by już – ani kościołów, ani rządów, ani hierarchii, przecież wystarczy wiedzieć, czym jest i czym jeść prawo naturalne, aby iluzja każdej ideologii świata – po prostu upadła, poprzez brak zainteresowania, jej teatralnymi poczynaniami.

Nigdy z chaosu, nie wyciągniesz reguły – opisującej właściwą rzecz ! Ponieważ chaos, mówi ci, co masz robić, nawet jeśli owo działanie, jest całkowicie nielogiczne, ponieważ chaosowi, właśnie o to chodzi, aby każda wykonywana w społeczeństwie rzecz, czy czynność, była nielogiczna i zwiększała zamęt, odciągający uwagę człowieka od niego samego.

Już od szkoły, niby wiesz, co masz robić, a mimo to, te wszystkie ideologie, prawa, nakazy, pozwolenia … nie działały i działać nigdy nie będą !

Nie będą działały, ponieważ myślicie, że bez zaangażowania wewnętrznego – osiągniecie coś, za pomocą tej, czy innej ideologii, co jest alegorią Syzyfowej pracy.

Tam, gdzie nie ma zaangażowania, nie ma objawów życia, jest tylko bezcelowa, jednostajna egzystencja, i nie pomogą tutaj – systemy, resety, łady, czy ideologie, wzorce oraz ideały …

W zaangażowaniu, nie jest ważna hierarchia fetyszy, ponieważ nieważne jest, ze jesteś politykiem, biznesmenem, profesorem, generałem, czy policjantem i lekarzem – to jest obłęd, w którym nie ma zaangażowania, ponieważ jeśli jesteś zaangażowany w proces życia, natura, pomoże ci niezależnie od tego, jakie masz iq, wykształcenie, stopień naukowy, czy status społeczny …

Natura, pomogą z perspektywy twojego zaangażowania i do tego nie potrzebujesz żadnych książek, żadnego rządu i żadnych wytycznych, praw i przykazań – sam jesteś sobie mesjaszem i bogiem (7).

Człowiek o konkretnych kompetencjach, wykonuje zlecone mu czynność lub porusza się po wyznaczonych wcześniej liniach, ale owe czynności, nie są zależne od wewnętrznej moralności, ale od odrzucenia owych wartości, na rzecz zewnętrznej ideologii, przez co owy człowiek, staje się przeciwnikiem własnej natury i zaangażowania w proces życia.

Rządy, religie, korporacje … potrzebują osób ślepych – moralnie, aby wykonywały one przykazania danych ideologii, co odciąga człowieka od zaangażowania we własne życie.

Ty decydujesz o swoim życiu, którego po prostu już nie ma, jeśli bezmyślnie zdajesz się na polecenia pochodzące od ludzi realizujących cudze ideologie.

Nie ma gotowych rozwiązań, rozwiązanie przychodzi wraz z zaangażowaniem, jeśli myśl, słowo i działanie, są spójne i logiczne, rodzi się prawda, która musi być zgodna z prawem naturalnym, które wskazuje, że należy odpowiedzialnie samo-stanowić i samoograniczać swoje życie, aby to, nie szkodziło innym wolnym bytom. Czy gwarantuje ci to ideologi władzy, wyznania lub działania jakiejkolwiek korporacji, czy firmy, instytucji i urzędu …?!

Nie ma substytutu zaangażowania, brak zaangażowania, to brak życia, namawiam was do realnego działania, ponieważ wytwarzanie zaświadczeń lekarskich i przeciwwskazań do noszenia maseczki, to półśrodek, będący formą aktywnego i posłusznego dostosowania się do nowego ładu, człowiek, zmuszony do kombinowania, sam przyznaje się do współpracy z systemem i to na jego warunkach.

Warto wykrzesać z siebie iskrę zaangażowania, aby rozniecać pożar oporu, tak długo, aż społeczeństwo wreszcie zapłonie i strawi rząd, stosujący metodę przyzwyczajenia społeczeństwa do kolejnych szalonych pomysłów, zwiększających kontrole elit nad społeczeństwem, w sposób nie odwracalny.

Aby doświadczyć życia, prawdy i wolności, musisz się zaangażować we własne sprawy – tworzące życie, ponieważ zewnętrzne ideologie uczynią z ciebie dobrze wytresowanego niewolnika, będącego tak naprawdę – kapitałem zmieniających się elit.

Każdy, kto przychodzi do ciebie ze złymi intencjami (23), mówi tobie, że należy zrobić to i to, aby było lepiej, fetyszysta – nauczyciel, guru, reformator, prezydent, mesjasz, prawnik, lekarz, policjant, żołnierz … kłamie dla swojej chwały i ideologii, która pozwala mu na tobie żerować i kłamać tobie – prosto w oczy, ponieważ, ktoś, kto nie posiada moralności personalnej, zasłania się tarczą prawa zwierząt i atakuje mieczem fetyszu – licencji, tytułu, stanowiska, czy roli …

Ja – mówię ci wprost, zaangażuj się we własne życie, żyj w zgodzie z prawem naturalnym, ponieważ, to właśnie ono – powie ci, jak samostanowić i jak samoograniczać swój byt, aby wszyscy, mieli tak dobrze, jak ty.

Wszystkie rzeczy, są dla ciebie ważne, ponieważ, to ty – decydujesz o ich wielkości i ważności …

Wszystko, ma swoją wartość – nawet odchody, jeśli uważasz, że coś jest brudne – nie rób tego, wstydź się tego i żyj w iluzji hierarchicznego egzystowania, działania, nie osiągając żadnych wartości, ponieważ – niewolnik zewnętrznych ideologii, nie ma w sobie prawdziwych wartości i nie potrafi się zaangażować w codzienność życia, żyjąc w utopi zewnętrznego przykazania, czy rozkazu.

Taki memetyczny (24) twór, jest odcięty od swego życia, za pomocą konkretnej ideologii, która wyniszcza stopniowo jego wnętrze i zastępuje je, korzystnymi wytycznymi, za pomocą których, twórca konkretnej ideologi, żeruje na swym niewolniku i wykorzystuje jego potencjał i jego życie.

Rozróżnienie tego, co jest nieczyste, a tego, co jest święte, polega tylko na wykorzystaniu kolejnych sztuczek, polegających na zepchnięciu twojej jaźni w niebyt, co pomaga obcej sile, stać się twoim władcą, który mówi ci, co jest ważne, a co – na uwagę nie zasługuje.

Zaangażowanie, pozwala stworzyć tobie rzeczy, na wyłączność, ekskluzywna wyłączność … i wtedy okazuje się, że to, co uchodzi za brudne, jest ważniejsze dla twojego ciała, niż sprzedana tobie w celach kontroli – świętość.

Nie możesz jednak działać w sposób bezkrytyczny, ale w sposób bezkrytyczny, możesz się zaangażować w swoje życie, a twoje życie wymaga usunięcia tego, co nie pozwala ci – doznać otwartej radości, spokoju, szczęścia i bezpieczeństwa …

Przestań uganiać się za oświeceniem, spokojem, radością i wolnością, skoro wszystkie czynniki owego oświecenia, radości, spokoju, wolności …, są w tobie … żaden guru, ci ich nie da, żaden bóg, ci ich nie da … dasz je sobie sam, w każdej chwili swego świadomego życia …

Dydymus

Akademia Filozoficzna Dydymusa

Zbiórka na dach AFD:

https://paypal.me/pools/c/8xB9ThURbT

PL27109000047335800000044283

https://pomagam.pl/wpz

Liga Świata | Samostanowienie i Samoograniczenie

https://trueshopl.wordpress.com

1. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/05/13/jesli-wchodzisz-do-mego-domu-i-kregu-badz-swiadom-regul-i-praw-w-nich-panujacych

2. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/03/22/nowy-lad-w-ujeciu-logiki/

3. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/

Nieprzekraczalne granice władzy i prawa

Przywróćmy prawo naturalne

https://

wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/18/sprawiedliwosc-prawa-personalnego/

Personalny Trybunał Prawa Naturalnego

4. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/04/24/alegorie-czasu-chronos-aion-uroboros-i-caerus/

Mój personalny Ład

Sprawiedliwość prawa personalnego

Święte Prawo Personalne

Przebudzenie szaleństwa i moralność personalna

Personalny dzień niepodległości

Personalny Wszechświat

5. https://mowanienawiscinieistnieje.wordpress.com/2019/01/25/mowa-nienawisci-oraz-zle-oko/

Myśl o mnie dobrze lub wcale …

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/01/15/klin-czyli-budowanie-i-niszczenie-lukow-mostow-za-pomoca-wiecznej-ideologii-podzialu/

7. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/04/30/jedna-sila-676-i-lah-czyli-pan-samego-siebie/

Obudźcie się mesjasze, dam wam tarcze i broń niepokonaną – prawdę i magię intencyjną

Ogień Oporu – messlah do fetyszystów

Ponad tezę i antytezę, czyli świat świadomego Laha

Lah, czyli stan umysłu, przeradzający niewolnika w pana swojego jestestwa

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/04/wyznawcy-fetyszyzmu/

Fetyszyzm i faszyzm

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/09/dekonstrukcja-mocy-seksualnej/

10. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/05/17/konformizm-i-edukacja-lustrzana/

11. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2018/10/23/kim-jest-krol-i-czym-jest-panstwo/

12. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/25/agenda-2030-czyli-ujawnienie-rzadu-swiatowego-przy-pomocy-ideologii-koronawirusa/

Operacja koronawirus, czyli transhumanizm i test PCR

Problem Egzystencjalny, czyli zabawa w Architekta i tegoż skutki

Społeczny terror szczepionkowy, zyskiem dla elit

Szczepionka Genetyczna, czyli człowiek, jako Organizm Modyfikowany Genetycznie

13. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2018/10/18/czy-jest-rewolucja/

14. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/06/08/symulacja-nowy-wymiar-transhumanizmu/

Symulacja, nowy wymiar transhumanizmu

Carbon Credits, Transhumanizm, Technokracja i Krypto Waluty

Transhumanizm, czy Transshamanizm

Memetyzm, transhumanizm i utylitaryzm depopulacji, czyli słów kilka do ministra zdrowia

Globalne sumienie

Sztuczna inteligencja zastąpi Boga

15. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/02/08/kim-jest-profesjonalista/

16. https://samostanowienie.blogspot.com/2017/01/lechia-reaktywacja-zjednoczenie-ponad.html

17. https://dydymuscytaty.wordpress.com/2020/11/18/czlowiek-i-bestia-czyli-zagadnienie-prawa-naturalnego-w-zetknieciu-z-prawem-natury/

Bestia drzemie w każdym z nas

18. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2019/12/13/panseksualizm-czyli-prawdziwy-wymiar-chemicznego-holokaustu/

19. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/03/12/4-rewolucje-fragment/

Kryzys klimatyczny i smog, nie istnieją

Fluoryzacja : kontrola mas

Zdrowie i choroba, czyli droga przekształcenia

Toksyczni ludzie, czyli krew i związki oraz istoty, które nie mogą mieć dzieci

20. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/11/12/reset-czyli-zabojstwo-wolnosci-i-wlasnosci-lub-uzdrowienie-kreacji-ekonomicznej/

Re:.Set:.

Symulacja i Aktywacja Wielkiego Głodu

21. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/12/15/prawie-nietykalni/

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz?fbclid=IwAR2HxyLutfGb29XcF4g-aA9W8H843JSAzoK8X8j8UjnXq-4omzKdQb2G0Sc

Już oficjalnie – Polska S.A i spółki córki

https://app.box.com/s/rodumtw5enfck17rnqt1kcj0ze7zqyln

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2021/03/10/absolutyzm-totalitarny-wielkiego-resetu-czyli-ideologia-konfiskaty-rozszerzonej/

22. https://tinyurl.com/jz7chnwa

Manipulacja erystyczna, czyli filozoficzny teatr – rozmów o niczym

Zasada trzech – sekretne nauczanie podstawą władzy człowieka nad człowiekiem

Teatr i aktorstwo kult-ur-owe

Teatr Groteski dnia codziennego w ujęciu logiki

23. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/07/14/toksyczna-intencja/

24. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/02/22/inzynieria-memetyczna/

Memetyczny twór społeczny, czyli budowa sztucznej inteligencji na bazie internetu rzeczy (ludzkiego kapitału)